Tavo LRT

2014.08.27 11:34

V. Rumšas LRT eteryje pildys svajones

LRT.lt 2014.08.27 11:34

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.  

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Įdomu pažiūrėti ir sužinoti, kokios yra žmonių svajonės, ir parodyti, kad mes kartais nurašome žmones, kurie dar turi svajonių – ir ne bet kokių“, – sako žinomas aktorius.

Pasak projekto prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus–Samo, „Svajonę turiu“ bus gražus, teigiamas, šviesus, linksmas ir muzikalus projektas.

„Pagaliau galime linksmai, trankiai ir su muzika išpildyti žmonių svajones, kurios dažnai lieka taip ir neįgyvendintos“, – džiaugiasi prodiuseris.

S. Urbonavičiaus–Samo teigimu, projektas svajones pildys tiems, kuriems svajonę pasiekti darosi vis sunkiau.

„Kai sulaukiate viduramžio ir jau keliaujate pensijos link, tos svajonės lieka neįgyvendintos, ir atrodo, kad jau nebėra laiko. Todėl kreipiamės į būtent tokius žmones, kviečiame juos pildyti anketas. Tai yra visai šeimai skirtas projektas, bet svajones pildome tik vyresniems žmonėms, nes jaunas žmogus savo svajonėms išpildyti dar turi daug laiko“, – mano laidos prodiuseris.

Jei žmogus visą gyvenimą svajoja šokti ar su mylima žvaigžde padainuoti scenoje, neišdrįsta pakilti oro balionu, vairuoti ralio automobilio ar nesusiruošia aplankyti užsienyje gimusio anūkėlio, LRT didžiuojasi, kad tai padės įgyvendinti laida „Svajonę turiu“.

Be to, laidoje skambės visų laikų populiariausios Lietuvos estradinės dainos, lankysis įdomūs svečiai: garsūs praeities ir šių dienų aktoriai, dainininkai, muzikantai, sportininkai.