Tavo LRT

2014.07.02 17:05

Klausiate – atsakome. Ar galima siūlyti temas LRT laidų kūrėjams?

LRT.lt2014.07.02 17:05

Jeigu klausytojų temos ir pasiūlymai nėra labai asmeninio pobūdžio ir yra aktualūs daugeliui, į juos visuomet atsižvelgiama, sako LRT radijo programų direktorė Guoda Litvaitienė.  

Jeigu klausytojų temos ir pasiūlymai nėra labai asmeninio pobūdžio ir yra aktualūs daugeliui, į juos visuomet atsižvelgiama, sako LRT radijo programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT.lt portalo skaitytoja Ieva iš Kaišiadorių domisi, ar gali siūlyti temas LRT kuriamoms laidoms.

„Noriu jūsų paklausti, ar galima siųsti savo pasiūlymus dėl laidų kuriamų reportažų elektroninio pašto adresais, kurie dažnai yra nurodomi besibaigiant laidai?“ – domisi skaitytoja.

Kaip pavyzdį ji pateikia laidą „Emigrantai“. Pasak Ievos, visos laidos kuriamos įdomiai ir profesionaliai, tačiau skaitytoja norėtų prisidėti ir pasiūlyti keletą temų tolimesnėms laidoms. „Ar tai yra realu ir galima taip daryti?“, – klausia ji.

Anot vyriausiojo LRT prodiuserio Audriaus Giržado taip daryti tikrai galima ir, jeigu tema pasirodys tinkama bei įdomi, laidos kūrėjai būtinai atsižvelgs į pasiūlymą.

Laidų, kurioms norite siūlyti savo idėjas, kontaktus galite pamatyti ne tik titruose pasibaigus laidai, bet ir rasti portale LRT.lt. Laidų sąraše pasirinkę norimą laidą rasite jos aprašą bei kūrėjų kontaktus.

Tokią pat galimybę turi ir LRT radijo klausytojai. Pasiūlymus radijo laidoms galite siųsti elektroniniu paštu radijas@lrt.ltklausimai@lrt.lt arba pateikti nuomonių telefonu 2363009, siūlo LRT radijo programų direktorė G. Litvaitienė.

„Telefoniniai įrašai visada perklausomi, o paštas perskaitomas“, – tvirtina ji. Pasak radijo programų direktorės, į klausytojų pasiūlymus yra atsižvelgta ruošiant „Ryto garsų“, „Aktualijų studijos“ ir kitas radijo laidas.

Netgi nuomonių telefonu papasakotos konkrečios istorijos su paliktais kontaktais praverčia laidų kūrėjams, ypač, jeigu jos gali pagelbėti kitiems klausytojams.

„Į pasiūlymus mes visada atsižvelgiame, žinoma, temos ir pasiūlymai neturi būti labai asmeninio pobūdžio, svarbu, kad tai būtų įdomu ne vienam klausytojui, o daugeliui“, – pažymi G. Litvaitienė.

Taip pat primename, kad jūsų klausimų laukia ir portalas LRT.lt. Savo klausimus, pasiūlymus ir komentarus rubrikai „Tavo LRT“ siųskite adresu tavo@lrt.lt.