Tavo LRT

2014.06.25 13:58

„Gustavo nuotykių“ plakate – į netikėtus personažus persikūniję žinomi ir mylimi aktoriai bei dainininkai

LRT.lt2014.06.25 13:58

Pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“ sulaukė pagrindinio filmo plakato, kuriame – visi svarbiausi juostos herojai, kuriuos į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės relikvijos paieškas išsiruošę Gustavas ir profesorius Kalėdauskas sutiks spalvingoje jų kelionėje.

Pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“ sulaukė pagrindinio filmo plakato, kuriame – visi svarbiausi juostos herojai, kuriuos į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės relikvijos paieškas išsiruošę Gustavas ir profesorius Kalėdauskas sutiks spalvingoje jų kelionėje.

Naująjį filmą kuriantys filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ ir LRT televizijos laidos „Gustavo enciklopedija“ autoriai puikiai pažįstamus ilgamečio žurnalisto, televizijos laidų vedėjo ir režisieriaus Audriaus Rakausko įkūnijamus personažus prikėlė naujam gyvenimui. Lankydamasis netikėtose ir stebinančiose erdvėse draugiškas reporteris Gustavas ir sumanusis profesorius Kalėdauskas sutiks įvairaus plauko būtybių.

Balsingąja undine Karmen tapo Karina Krysko-Skambinė, laukinių Vakarų dvasia alsuojančiu kaubojumi-muzikantu – Marijus Mikutavičius, o štai pavyzdžiui aktorius Andrius Žebrauskas tapo ekscentrišku, šimtus netikėčiausių nuotykių patyrusiu baronu Miunhauzenu. Vargiai įmanoma atpažinti ir gerokai pasikeitusį aktorių Arūną Sakalauską, kuris „Gustavo nuotykiuose“ įkūnijo bene žymiausią literatūros istorijoje negyvenamos salos gyventoją, itin vešlios barzdos ir šukuosenos savininką Robinzoną Kruzą. Paslaptingojo kapitono Nemo vaidmuo teko juodu elegantišku švarku ir aukso spalvos marškiniais pasidabinusiam aktoriui Remigijui Sabuliui.

Taip pat naujajame plakate matyti ir itin įdomios, nematytos kompiuterinės grafikos studijos OKTA meistrų sukurtos herojų animacinės kelionės priemonės – milžiniškas kruizinis laivas, traukinys, lėktuvas ir grėsmingai atrodantis kosminis aparatas. Išradingą jų vidų ir kruopštų animacijos ekspertų darbą smalsūs žiūrovai galės įvertinti filmui pasiekus kino teatrus.

Jau pamiltus ir iki šiol neregėtus „Gustavo nuotykių“ herojus jaunieji jų gerbėjai ir jų tėvai iš arčiau pamatyti galės jau netrukus didžiuosiuose šalies miestuose ir kurortuose. Birželio pabaigoje nuotaikingos fotosienelės, prie kurių visi norintys galės nusifotografuoti filmo herojų būryje, išdygs Vilniaus, Kauno, Šiaulių bei Klaipėdos „Akropoliuose“. Taip pat tokia galimybė teks ir poilsiaujantiems Lietuvos pajūryje. „Gustavo nuotykių“ fotosieneles bus galima išvysti ir išmėginti Nidoje, centrinėje miesto aikštėje prie kultūros centro, bei Palangoje, vaikų žaidimų parke Žvejų gatvėje bei prie Palangos tilto, Jūratės ir Kastyčio skvere. O kad „Gustavo nuotykių“ laukimas neprailgtų, jau netrukus prie fotosienelių bus rengiami smagūs konkursai, kurių metu laimingieji galės laimėti puikius prizus, rašoma „Clinic 212“ pranešime spaudai.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“ virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.