Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Klausiate – atsakome. Koks Pranciškaus bažnyčios varpinės likimas?

LRT.lt 2015.09.08 13:45

LRT.lt portalo skaitytojas Gytis iš Vilniaus domisi, koks yra Trakų gatvėje esančios Pranciškaus bažnyčios varpinės likimas.

LRT.lt portalo skaitytojas Gytis iš Vilniaus domisi, koks yra Trakų gatvėje esančios Pranciškaus bažnyčios varpinės likimas.

„Daugiau nei prieš 10 metų Vilniaus savivaldybė buvo paskelbusi, kad bus atstatyta Šv. Pranciškaus bažnyčios varpinė Trakų gatvėje. Buvo skelbiama, kad tuometinė bendrovė „Lietuvos telekomas“ skyrė finansavimą. Tačiau varpinės atstatymo darbai neprasidėjo“ – tvirtina Gytis. 

Anot jo, nėra jokių žinių: nei kas nutiko, nei kur pradingo „Lietuvos telekomo“ pinigai. LRT.lt skaitytojas prašo išsiaiškinti, kokie yra šio projekto planai. 

Jam atsako Vilniaus miesto savivaldybės atstovas. Jo teigimu, dėl pasikeitusios situacijos „Lietuvos telekomas“ nebeskyrė lėšų minėtos varpinės atstatymui.

„Prasidėjo teisminiai procesai dėl sklypo, ant kurio planuota statyti varpinę, nuosavybės teisių. Šiuo metu projekto vystymas yra sustojęs“, – tvirtina Vilniaus savivaldybės atstovas. Apie tolimesnius planus jis neužsiminė. 

Pranciškaus bažnyčios pastatas šiuo metu priklauso Ūkio ministerijai.