Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Klausiate – atsakome. LRT radijo klausytoja siūlo naują laidą

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2015.09.08 13:45

LRT radijo klausytoja, paskambinusi nuomonių telefonu, LRT pasiūlė rengti naują laidą, pasakojančią sėkmės istorijas.

LRT radijo klausytoja, paskambinusi nuomonių telefonu,  LRT pasiūlė rengti naują laidą, pasakojančią sėkmės istorijas.

„Norėtume, kad tiek per radiją, tiek per televiziją būtų daugiau optimistinių, pasitikėjimą savimi keliančių laidų: kur pradėtas verslas, kaip gerai jiems sekasi, kaip jie stengiasi, kaip kažko pasiekia. Būtų gerai, kad tokia laida vadintųsi taip: „Jei aš galiu, tai ir tu gali“, – sakė neprisistačiusi klausytoja.

LRT radijo programų direktorė Guoda Litvaitienė teigia, kad tai nebloga mintis, bet atkreipia dėmesį, kad sėkmės istorijas LRT radijas pasakoja ir dabar – tik skirtingose laidose.

„Tikrai labai neblogas pasiūlymas, kad mūsų laidose būtų daugiau optimizmo. Mes stengiamės, kad mūsų žinios ir mūsų laidos netirštintų spalvų, nejuodintų, bet pasakotų apie tai, kas vyksta Lietuvoje.

Tas sėkmės istorijas mes taip pat pasakojame. Ne vieną sėkmės istoriją buvo galima išgirsti ir „Ryto garsuose“, ir „Lietuvos dienoje“, ir verslui skirtoje laidoje „Litas prie lito“. Galbūt kada nors ateityje pagalvosime ir apie atskirą laidą, kur būtų tik sėkmės istorijos. Bet šiuo metu sėkmės istorijų kviečiame klausytis visose kitose mūsų laidose“, – sako G. Litvaitienė.

Pateikti klausimą ar išsakyti savo nuomonę LRT radijui galite visą parą, paskambinę telefonu (8 5) 2363009. Atsakymus galite išgirsti ketvirtadieniais, 8.35 val., „Ryto garsų“ rubrikoje „Jūs paskambinote į LRT radiją“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt