Tavo LRT

2019.03.01 19:34

Sužaistas devintas LRT „Prototo“ žaidimas

LRT.lt2019.03.01 19:34

Ketvirtadienio vakarą sužaistas jau devintas LRT organizuojamas interaktyvus žaidimas „Prototo“. Šįkart protmūšį vedė LRT laidų vedėja Eglė Daugėlaitė, o laimėti pagrindinį žaidimo prizą – išmanųjį telefoną „iPhone XS“ – panoro daugiau nei 8 tūkst. žmonių. Sėkmė nusišypsojo moksleivei Mildai iš Vilniaus rajono.

Laimėtoja Milda LRT „Prototo“ viktoriną žaidė kartu su sese, kuri ir paskatino parsisiųsti šią programėlę. Mergina sako žaidusi trečią kartą ir, nors teko paspėlioti, trečias kartas tikrai nemelavo. Anot Mildos, laimėti ji nesitikėjo. „Tai buvo sėkmės reikalas“, – sako ji.

Laidą „Tūkstantmečio vaikai“ mėgstanti žiūrėti moksleivė iš Vilniaus rajono sako, kad klausimai buvo įdomūs dėl to, nes ne dažnai pasitaikantys. O šįkart, kaip ir visada, žaidėjų laukė klausimai iš įvairių sričių: kiek litrų sudaro kubinį metrą? Kurios šalies parlamentas yra generaliniai kortesai? Kaip vadinamas mokslas, tiriantis roplius ir varliagyvius? Kiek gamtoje yra gėlo vandens?

Paskutinis klausimas skambėjo taip: „Kas ilgesnis?“ Atsakymų variantai: „Apskritimas per ašigalius“, „Žemės pusiaujas“, „Šie du parametrai yra lygūs“. Teisingą atsakymą „Žemės pusiaujas“ pasirinko 9 žmonės, iš kurių burtų keliu išrinkta laimėtoja. Sveikiname Mildą!

„Prototo“ – unikali, pirmoji Lietuvoje tiesioginė interaktyvi viktorina, skirta išmaniųjų įrenginių naudotojams. Žaidimo dalyviai, teisingai atsakę į visus 12 klausimų, tampa pretendentais laimėti naują išmanųjį telefoną „iPhone XS“. Jeigu į 12 klausimų atsako daugiau nei 10 žaidėjų, užduodamas papildomas klausimas. Kiekvieno žaidimo nugalėtojas burtais renkamas tą patį vakarą.

Kitas žaidimas vyks vasario 7 d. 20.40 val. jūsų išmaniuosiuose telefonuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.