Tavo LRT

2019.03.01 14:09

Sekmadienį „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidoje paaiškės, kas laimės 2 metų stipendiją vienoje geriausių pasaulio mokyklų

LRT.lt2019.03.01 14:09

Sekmadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje – speciali „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laida. Populiarioje moksleivių viktorinoje paaiškės, kas laimės 50 tūkst. eurų vertės prizą ir 2 metus mokysis prestižinėje Jungtinės Karalystės mokykloje. Dėl pergalės kausis jau pamėgti viktorinos dalyviai, kurių pasirodymų rezultatą nulems ne tik surinkti taškai, bet ir specialios komisijos verdiktas.  

Besivaržančių vaikų atsakymus, nuovoką, logiką ir argumentus vertins LRT žurnalistė Indrė Makaraitytė, žurnalistai Šarūnas Černiauskas ir Edmundas Jakilaitis bei Laisvosios rinkos instituto prezidentas, UWC (United World Colleges) Lietuvos nacionalinio komiteto vadovas Žilvinas Šilėnas.

Ypatingo žaidimo nugalėtojas laimės 2 metų stipendiją prestižinėje UWC (liet. Jungtiniai pasaulio koledžai) mokykloje ir išvyks mokytis į Angliją, kur įgys tarptautinį bakalaureato diplomą. 

„Laimėtojo laukia dveji nuostabūs metai, ko gero, geriausioje pasaulio mokykloje. Laukia dveji metai įtempto akademinio darbo su gudriausiais vaikais iš viso pasaulio ir turbūt neįkainojami dveji metai tarptautinės patirties. Nugalėtojas įgys tarptautinio bakalaureato diplomą ir galės stoti į bet kurį pasaulio universitetą“, – specialioje laidoje pasakos Ž. Šilėnas.

Žaidime susirungs keturi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” devintų–dešimtų klasių moksleiviai. Tai – Elzė Amilevičiūtė iš Vilniaus jėzuitų gimnazijos, Tadas Danilevičius iš Klaipėdos licėjaus, Viltė Marija Sarafinaitė Iš Vilniaus Šolomo Aleichemo mokyklos bei Nojus Globys iš Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos.

Kas iškovos galimybę mokytis vienoje geriausių pasaulio mokyklų, paaiškės laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ jau šį sekmadienį, kovo 3 d. 10.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.LT. Vedėjas Robertas Petrauskas.