Tavo LRT

2019.02.25 15:42

Naujas muzikinio projekto vedėjų duetas: J. Jurkutė-Širvaitė ir G. Savickas

LRT.lt2019.02.25 15:42

Publikos numylėtiniai, charizmatiškieji aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas taps nuotaikingo muzikinio projekto „Dvi kartos“ vedėjais. Projektas LRT TELEVIZIJOS eteryje startuoja kovo 2 dieną.  

Į sceną lipsiančios poros – vienas kitam į mamas ar tėčius tinkantys dainininkai, kurie ne tik varžysis duetais, bet ir mėgins vienas kitam parodyti gražiausias jiems artimo laikotarpio dainas.

„Žinau, kad jei pati dalyvaučiau šiame projekte, sau į poras labiausiai norėčiau Marijono Mikutavičiaus ar „Du balsai – viena širdis“ suspindėjusio Rapolo Kęstučio Meškausko. Jeigu jiems reikėtų parodyti mėgstamiausią mano aštuoniolikmetės muziką, skambėtų turkiškos, braziliškos, ispaniškos, net Pietų Korėjos natos. Manau, būtų puikūs duetai,“ – šypsojosi projekto vedėja J. Jurkutė-Širvaitė.

Vis dėlto, Jurgita į sceną šį kartą lips ne dainuoti. Jos scenos partneriu vedant projektą taps publikos numylėtas aktorius Giedrius Savickas. „Galiu pajuokauti, kad Kovaldas ir Jolanta grįžta. Jei rimtai, be galo laukiu filmavimų, nes tikiu, kad su Giedriumi galėsime dalytis lengvumu, jaukumu ir, žinoma, gera nuotaika,“ – šypsojosi LRT televizijos žiūrovų itin mėgiama vedėja.

„Į „Dviejų kartų“ sceną lips ypatingos ir neretai visiškai netikėtos poros. Galiu atskleisti, kad žiūrovai pamatys ir Vaidotą Baumilą su profesionaliąja dešimtmete Sofija Vasilevskyte, ir Steponą Janušką su Karina Krysko, ir Aleksandrą Ivanauską-Farą su... Gal neverta atskleisti visų kortų, bet esu tikra, kad žiūrovams nebus laiko nuobodžiauti – tik mėgautis,“ – intrigavo J. Jurkutė-Širvaitė.

„Dvi kartos“ LRT televizijos žiūrovus džiugins kiekvieną šeštadienį nuo kovo 2 dienos. Tai – visiškai naujas muzikinis televizijos projektas, kurio dalyviai – duetai, sudaryti iš skirtingų kartų atlikėjų. Nors jiems teks varžytis tarpusavyje, tačiau ne mažiau smagių netikėtumų galima laukti ir duetų nariams mėginant susipažinti su jiems mažiau pažįstamos kartos muzika.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt