Naujienų srautas

Tavo LRT2019.02.25 16:52

Populiariausi LRT mediatekoje – itališkas serialas ir kandidatų į savivaldybių merus ir tarybas pasisakymai

LRT.lt 2019.02.25 16:52

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi. 

Žiūrimiausias mediatekoje – „Ponių rojus“. Tai – subtiliausių jausmų kupinas draminis serialas, kuriame vaizduojamuose santykiuose netrūks aistros, intrigų ir meilės. „Ponių rojus“ yra itališka, populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano „Moterų laimė“ versija. Serialo veiksmas vyksta 1956 m. Italijoje. Čia tiksliai ir detaliai atkurta to meto aplinka, nuotaika, mados ir gyvenimas.

Antroje praėjusios savaitės populiariausių LRT mediatekos įrašų sąrašo vietoje – projektas „Rinkimai 2019“, kuriame savo pozicijas filmuotuose pasirodymuose išsakė apie tūkstantį kandidatų į savivaldybių merus ir tarybas užėmė antrąją vietą. Šis rinkimų projektas įgyvendinamas pagal susitarimą su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK).

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašų ir „Eurovizijos“ atranka. Šeštadienio vakarą vyko antrasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis, kuriame tarpusavyje varžėsi 12 muzikos atlikėjų bei grupių. Transliacijos pabaigoje susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į konkurso finalą pateko: Jurijus, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Monika Marija ir Jurgis DID & Erica Jennings.

Ketvirtoje žiūrimiausių   yra laida „Beatos virtuvė“. Joje viešėjo aktorė Kristina Kazlauskaitė. Savaitgalio kepinys – tortas „Karpatka" iš rubrikos „Mano firminis tortas". Jį kepa laidos dailininkės Lauros mama Violeta Kalvelienė. Taip pat laidoje buvo pateikti skumbrės, bulvių ir varškės kukulių su špinatais receptai.

Penktoje žiūrimiausių mediatekos įrašų vietoje – serialas „Laisvės kaina. Disidentai“. Lietuviškas serialas pasakoja apie tai, kad pasibaigus partizaniniam judėjimui lietuvių pasipriešinimas nesibaigė, tik įgavo kitą formą – tapo disidentine kova, kuri galiausiai baigėsi Sąjūdžiu ir Nepriklausomybe.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą