Naujienų srautas

Tavo LRT2019.02.19 20:58

LRT dovanoja kelionę į didžiąją „Euroviziją“ Tel Avive

Liko vos kelios dienos iki LRT „Facebook“ paskyroje vykstančio konkurso pabaigos. O pasivaržyti „Eurovizijos“ gerbėjams tikrai verta, nes prizas – kelionė dviem į Tel Avivą.

Prizą sudaro lėktuvo bilietai, nakvynės viešbutyje ir bilietai į didžiąją „Euroviziją“. LRT.lt skaitmeninių projektų vadovė Lina Patskočimaitė pasakoja, kad dalyvauti konkurse visai paprasta.

„Kviečiame atspėti, kas šiemet atstovaus Lietuvai. Reikia pamėgti LRT paskyrą „Facebook“ ir po žinute „Kas į Tel Avivą“ palikti savo spėjimą, kas šiemet „Eurovizijoje“ atstovaus Lietuvai. Iš visų teisingai atsakiusiųjų laimėtojas burtų keliu bus išrinktas vasario 24 d. Paskutinė savaitė, liko kelios dienos ir sužinosime, kas laimės“, – sako L. Patskočimaitė.

Ji primena, kad vyksta ir dar viena akcija. LRT paskyrose „Facebook“ ir „Instagram“ galima laimėti kvietimų į atrankų finalą, kuris vyks šį šeštadienį, vasario 23 d. LRT studijoje.

„Anksčiau kvietimus į atrankų filmavimus laimėję žiūrovai labai džiaugėsi, nes atvykti pas mus į studiją yra smagu. Bet tikriausiai dar smagiau yra nuvykti į Tel Avivą“, – teigia L. Patskočimaitė.

Kvietimų į atrankų finalą laimėtojai bus paskelbti vasario 20 d.

Konkursai vyksta LRT „Facebook“ paskyroje

Plačiau apie konkursus – laidos įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą