Tavo LRT

2019.02.18 09:34

Citrinų pyrago receptai ir dainų konkursas – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2019.02.18 09:34

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT mediatekos lankytojų peržiūrų praėjusią savaitę sulaukė kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Pas Beatą Nicholson svečiavosi Rūta Ščiogolevaitė. Laidoje gamintas citrinų pyragas su imbieru, taip pat vištiena, marinuota sutirštintame piene, patiekta su bulvėmis.

Daug peržiūrų sulaukė ir antrasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis. Šįkart dalyvavo dar 12 atlikėjų, iš kurių į finalą pateko tik keturi – Jurijus Veklenko, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Monika Marija bei Jurgis DID ir Erica Jennings.

Tarp populiariausių – laida „Klauskite daktaro“. Vienoje dalyje kalbėta apie lytinius santykius ir vizitus pas ginekologą, kitoje – apie vartojamą aliejų. Vedėjai – Alvydas Unikauskas ir Liepa Norkevičienė.

Nemažai LRT mediatekos lankytojų susidomėjimo sulaukė ir dokumentinis filmas „Liepsnojantis kalavijas“. Rež. Rolandas Leonavičius ir Augustina Rugilė Vilkišė.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir LRT TELEVIZIJOS serialas „Ponių rojus“. Tai 2015–2017 metų italų kurtas serialas.

1.  „Beatos virtuvė“

2. Antrasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis

3. „Klauskite daktaro“

4. „Liepsnojantis kalavijas“

5. „Ponių rojus“