Tavo LRT

2019.02.11 23:13

Praėjusios savaitės populiariausios mediatekoje – politikos ir gyvenimo būdo laidos

LRT.lt2019.02.11 23:13

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.  

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida LRT mediatekoje buvo „Dienos tema“. LRT tyrimų skyriaus tyrimai rodo, kad Valstybinio jūrų uosto vadovo Arvydo Vaitkaus rinkimų kampaniją remia uosto verslininkai, kuriems, vadovaujant A. Vaitkui, sekėsi plėtra uoste, jiems pavykdavo laimėti viešuosius pirkimus už milijonines sumas, o vienam iš rėmėjų galimai netgi ruošiamos krantinės. A. Vaitkus nenorėjo kalbėti su Rūta Juknevičiūte, tyrimą atlikusia žurnaliste, bet po tyrimo paviešinimo davė interviu žurnalistei Indrei Makaraitytei „Dienos temoje“.

Antroje žiūrimiausių laidų penketuko vietoje atsidūrė gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Joje – pirmasis dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės po 8 metų tylos, kuriame ji atskleidžia skaudžią tiesą apie praeities įvykius. Taip pat laidoje rodytas įspūdingasis Omanas – šalis, kurioje nafta sultonui sukrovė turtus, pinigai leidžiami kupranugarių grožio konkursams, o pusbroliai veda pusseseres.

Laida „Beatos virtuvė“ atsidūrė trečioje žiūrimiausių LRT mediatekos įrašų penketuko vietoje. Laidoje susitiko trys mamos, turinčios po keturis vaikus – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, vilnietė Ieva Putrimienė ir laidos vedėja Beata Nicholson. Laidoje buvo gaminti: citrinų pyragas su imbieru, vištiena, marinuota sutirštintame piene, su keptomis bulvėmis. Rubrikoje „Šeimininkės užrašai“ – naudingi patarimai, kaip tinkamai iškepti mėsą ar žuvį keptuvėje.

Ketvirtoje žiūrimiausių mediatekos įrašų vietoje – serialas „Laisvės kaina. Disidentai“. Lietuviškas serialas pasakoja apie tai, kad pasibaigus partizaniniam judėjimui lietuvių pasipriešinimas nesibaigė, tik įgavo kitą formą – tapo disidentine kova, kuri galiausiai baigėsi Sąjūdžiu ir Nepriklausomybe.

Subtiliausių jausmų kupinas draminis serialas, kuriame netrūks aistros, intrigų ir meilės. „Ponių rojus“ yra itališka, populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano „Moterų laimė“ versija. Serialo veiksmas vyksta 1956 m. Italijoje. Čia tiksliai ir detaliai atkurta to meto aplinka, nuotaika, mados ir gyvenimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt