Naujienų srautas

Tavo LRT2019.02.04 11:39

Tarp praėjusios savaitės populiariausių mediatekoje – pokalbis apie vėluojančias pensijas

LRT.lt 2019.02.04 11:39

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.  

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida LRT mediatekoje buvo „Dienos tema“. Žurnalistė Indrė Makaraitytė sakė, kad sausio mėnuo tapo iššūkiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministrui. Pensininkai už vėluojančias pensijas grasina teismais, būsimieji pensininkai skaičiuoja pensija ir dar labiau pyksta, o ant nosies – rinkimai. Kaip šiuos klausimus sekasi spręsti laidoje pasakojo ministras Linas Kukuraitis ir ekonomistas Romas Lazutka.

Antroje žiūrimiausių laidų penketuko vietoje atsidūrė „Beatos virtuvė“. Su laidos svečiu Jogaila Morkūnu B. Nicholson kalbėjosi apie maistą ir pomėgį kolekcionuoti ne pašto ženklus, o restoranus. Laidoje buvo gaminami: Benedikto kiaušinis, kinų „Gao Bao“ vištiena, garnyrui – ryžiai su kiaušiniu ir laiškiniais svogūnais, desertui morkų keksas be miltų ir glitimo.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų TOP 5 sąrašą pateko ir „Auksinių bičių“ ceremonijos transliacija iš Valdovų rūmų. Įvairiose nominacijose jiems atiteko 11 skulptoriaus Romualdo Kvinto kurtų „Auksinių bičių“ statulėlių. 2018-ųjų vedėja išrinkta Eglė Daugėlaitė, kuriai pernai buvo patikėtos sudėtingos tiesioginės transliacijos: pavasarį ji LRT žiūrovams padėjo stebėti britų karališkąsias vestuves, vasarą vedė 100-mečio Dainų šventę, o rudenį per dvi Popiežiaus Pranciškaus vizito dienas net trylika valandų praleido tiesioginiame eteryje – kruopščiai pasirengusi, neklupdama, išlaikydama tinkamą tempą.

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašų ir „Eurovizijos“ atranka. Šeštadienio vakarą vyko ketvirtoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos transliacija, kurioje tarpusavyje varžėsi 11 muzikos atlikėjų bei grupių. Transliacijos pabaigoje susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į konkurso pusfinalį pateko: Monika Marija, „Saulės kliošas“, Soliaris&ForeignSouls, Henry &Tommy Modric, Živilė Gedvilaitė ir Alen Chicoo.

Penktoje žiūrimiausių mediatekos įrašų vietoje – serialas „Laisvės kaina. Disidentai“. Lietuviškas serialas pasakoja apie tai, kad pasibaigus partizaniniam judėjimui lietuvių pasipriešinimas nesibaigė, tik įgavo kitą formą – tapo disidentine kova, kuri galiausiai baigėsi Sąjūdžiu ir Nepriklausomybe.

1. Dienos tema

2. Beatos virtuvė

3. „Auksinės bitės“ 

4. „Eurovizija“

5. „Laisvės kaina. Disidentai“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą