Tavo LRT

2019.02.02 15:46

Laureate vėl tapusi E. Daugėlaitė: teks sustoti, bet neabejoju, kad labai norėsis sugrįžti

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.02.02 15:46

Valdovų rūmuose penktadienį išdalytos „Auksinės bitės“ – apdovanoti geriausi praėjusių metų Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) laidų kūrėjai, portalo LRT.lt žurnalistai. Viena laureačių, tapusi metų laidų vedėja, – Eglė Daugėlaitė. Interviu LRT RADIJUI E. Daugėlaitė pripažino, kad antrąkart iškovota „bitė“ – didelė paskata, ir ji sustoti neketina. Šiemet mama tapsianti laidų vedėja tikina, kad jos eteryje dar galime tikėtis iki pat vėlyvo pavasario.

Antrus metus iš eilės metų laidų vedėja tapusi E. Daugėlaitė šiemet vedė svarbiausias transliacijas – karališkąsias vestuves, Dainų šventę, popiežiaus vizitą.

„Tos bitės yra ir komplimentai, kurie nepasakomi kasdien, bet kartu ir didelė paskata. Kai darai tai, ką myli, ką gerbi, tai prideda tvirtesnio pagrindo, ant kurio stovi, ir noro tai daryti toliau“, – LRT RADIJUI sakė laidų vedėja.

E. Daugėlaitė pažymėjo, kad praėję metai buvo išskirtiniai, tačiau už solidų darbą ypatingai atsakingų transliacijų metu įvertinta žurnalistė tikrai nemano, kad jau pasiekė viršūnę.

„Jei daužytumeis galva į lubas, tai reiktų kažką galvoti, kad reikia kažkur kelti sparnus ir ieškoti, kur skristi toliau. Manau, kad tie metai buvo ypatingi Lietuvai, taip pat turėjome ir popiežiaus vizitą. Pačiai buvo malonu, kaip buvusiai choristei, kadangi vyko šimtmečio Dainų šventė. Tokie projektai ir galimybė būti jų smaigalyje visada bus prisiminimuose. Bet nemanau, kad tai yra viršūnė. Būtų labai nuobodu pasiekti viską ties 30-čia metų. Taip nebūna. Reikia judėti ir visada atsiras iššūkių ir renginių, kuriuos norėsi vesti“, – LRT RADIJUI sako E. Daugėlaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Laidų vedėja pažymėjo, kad stengiasi įsiklausyti ir į kolegų ir auditorijos pastabas – tai yra akstinas judėti pirmyn.

„Manau, kad kiekviena kritika skatina judėti į priekį. Jei išgirstu pastabą iš kolegų ar pati jų prisiprašau – man tai patinka. Tuomet išgirsti tai dar labiau. Pagyros malonu, bet tai nėra tas akstinas tobulėti. Tada tu nežinai, iš ko mokytis, kokios tavo klaidos, ką gali pagerinti“, – sako Eglė.

Neseniai pranešusi žinią, kad šiemet taps mama, E. Daugėlaitė tikina, kad energijos dar tikrai užteks ir jos LRT laidų eteryje dar galima tikėtis iki pat vėlyvo pavasario.

„Pauzė bus, bet dar neskubėkime liūdėti. <...> Dar pabūsiu tikrai, iki vėlyvo pavasario mane matysite. Ta pauzė natūrali, ji kažkada turi ateiti, turint šeimą ir galvojant apie šeimą. Teks sustoti, bet net neabejoju, kad pasiilgsiu darbo taip smarkiai, kad labai norėsis sugrįžti. Žiūrėsim, kiek man seksis pabūti eteryje, bet, manau, jėgų dar užteks“, — LRT RADIJUI kalbėjo E. Daugėlaitė.

Visas pokalbis – radijo laidos įraše (apačioje).

Daugiau apie šių metų LRT „Auksinių bičių“ apdovanojimus – straipsnyje.