Tavo LRT

2019.01.31 10:47

Pokyčiai „Labas rytas, Lietuva“ komandoje: E. Daugėlaitė laukiasi

LRT.lt 2019.01.31 10:47

Jau daugiau nei tris dešimtmečius skaičiuojančios vienintelės Lietuvoje informacinės-pramoginės ryto laidos „Labas rytas, Lietuva“ pavasarį laukia pokyčiai. Laidą septintus metus vedanti Eglė Daugėlaitė planuoja stabtelti ir LRT.lt patvirtino, kad laukiasi vaikelio.

Praėję metai žinomai televizijos ir radijo laidų vedėjai buvo kupini iššūkių – pavasarį ji LRT žiūrovams padėjo stebėti karališkąsias vestuves, tapo Lietuvos šimtmečio Dainų šventės vedėja, o rudenį per dvi popiežiaus Pranciškaus vizito dienas net trylika valandų praleido tiesioginiame eteryje bei parengė daug įdomios medžiagos apie Šventojo Tėvo apsilankymą Lietuvoje.

„Matyt, pertrauka po tokių įsimintinų metų, kokie buvo 2018-ieji, visai į naudą. Jaučiuosi gerai, tad dar tikrai kurį laiką būsiu matoma tiesioginiame eteryje, o vėliau su dar didesne energija norėsis grįžti pas žiūrovus ir kolegas“, – šypsosi Eglė.

LRT.lt primena, kad 2015-ųjų rugpjūtį E. Daugėlaitė susituokė su teisininku Dominyku Kryževičiumi. Eglės anyta – LRT RADIJO kultūros laidų vyriausioji redaktorė ir laidų vedėja Jolanta Kryževičienė. E. Daugėlaitė ir J. Kryževičienė penktadieniais drauge veda laidą „Radijo popietė“.

Apie E. Daugėlaitės profesinius iššūkius skaitykite pokalbyje

V. Radžiūno/LRT nuotr.