Tavo LRT

2019.01.28 11:33

Tarp populiariausių mediatekoje – J. Meko kūryba ir mintys

LRT.lt2019.01.28 11:33

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida LRT mediatekoje – laida „Vienas eilėraštis“, kurioje savo poezija dalinasi garsūs Lietuvos menininkai. Šalia Kęstučio Genio ir Bernardo Brazdžionio – ir praėjusią savaitę mirusio Jono Meko eilėraštis.

Antrojoje vietoje – laida „Ką man skaityti?“, kurioje savo mintimis taip pat dalinasi. J. Mekas. Jis kalba apie Ričardo Gavelio kūrybos išskirtinumą bei rekomenduoja, kokiais literatūros kūriniais gali pasimėgauti knygų mėgėjai.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų TOP 5 sąrašą pateko ir laidos „Dviračio žinios“ peliukai Sūrskis ir Mauzeris. Šįkart jiedu kalbėjosi apie galimą kultūros žlugimą po to, kai Lietuvoje buvo uždrausta „Linkomanija“. Sūrskis sako, kad „Linkomanija“ yra šių dienų knygnešiai. Anot jo, daugybė kaimo žmonių jos dėka išmoko lietuviškai, tačiau Mauzeris nesutinka.

Ketvirtoje žiūrimiausiųjų vietoje – serialas „Laisvės kaina. Disidentai“. Lietuviškas serialas pasakoja apie tai, kad pasibaigus partizaniniam judėjimui lietuvių pasipriešinimas nesibaigė, tik įgavo kitą formą – tapo disidentine kova, kuri galiausiai baigėsi Sąjūdžiu ir Nepriklausomybe.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir laida „Dviračio žinios“, kurioje buvo kalbama apie šalies aktualijas – Žiežmarių lietuvių kalbos mokytoją, per pamoką aprėkusią vaikus.

1. „Vienas eilėraštis“

2. „Ką man skaityti?“

3. Peliukai

4. „Laisvės kaina. Disidentai“

5. „Dviračio žinios“

Populiariausi