Naujienų srautas

Tavo LRT2019.01.25 15:27

LRT.lt vyr. redaktorius M. Jackevičius apdovanotas už geriausią metų laidą

LRT.lt 2019.01.25 15:27

LRT RADIJO laida „LRT aktualijų studija“, kurioje buvo kalbama apie ukrainiečių imigrantų darbo sąlygas bei užmokestį Lietuvoje, žiniasklaidos konkurse „Dirbančiųjų sauga ir sveikata“ pripažinta Metų radijo laida. Ją parengęs žurnalistas Mindaugas Jackevičius šiandien pagerbtas Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) ir Valstybinės darbo inspekcijos organizuoto konkurso apdovanojimuose.

„Lietuva deklaruoja meilę ir palaikymą Ukrainai, tačiau į mūsų šalį atvykstančių ukrainiečių laukia moderni vergovė ir išnaudojimas. Tą ir siekiau papasakoti radijo laidoje. Laikas budinti visuomenę, o politikams ir valdininkams – pradėti veikti“, – sako M. Jackevičius.

Pasak LŽS pirmininko Dainiaus Radzevičiaus, žurnalistikoje visada svarbiausias yra žmogus ir jo istorija: „Svarbūs faktai, emocijos, nuomonės. Tačiau visų svarbiausia yra jautrus ir tikras dėmesys toms problemoms ir priežastims, dėl kurių gali kilti ir kyla realus pavojus žmonėms, kurie kasdieniniuose darbuose gal net pamiršta saugoti patys save.“

Konkurse dalyvavo 17 žurnalistų, pateikusių per dvidešimt kūrybinių darbų: straipsnių, reportažų, interviu, televizijos, radijo laidų, fotoreportažų, paskelbtų žiniasklaidoje 2018 m. Darbus vertino komisija, sudaryta iš žiniasklaidos, komunikacijos ekspertų, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų. Vertinant darbus vadovautasi šiais vertinimo kriterijais: turinio aktualumas skaitytojų auditorijai, objektyvumas, kūrybiškumas, informacijos šaltinių įvairovė ir originalumas.

Kviečiame pasiklausyti Metų radijo laida pripažintos LRT RADIJO laidos „LRT aktualijų studija“ įrašo apie ukrainiečių imigrantų darbo sąlygas bei užmokestį Lietuvoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą