Tavo LRT

2019.01.27 11:34

Klausiate – atsakome. Ką daryti, jei svetainėje „Mano gilė“ nepavyko sumokėti už elektrą ir dujas?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2019.01.27 11:34

Tie, kuriems 2018 m. gruodžio 31 d. nepavyko deklaruoti elektros ir dujų rodmenų savitarnos svetainėje „Mano gilė“, gali būti ramūs – „Lietuvos energijos“ komunikacijos projektų vadovas Artūras Ketlerius ramina, kad nuostoliai bus atlyginti. Tačiau, jeigu su jumis dar niekas nesusisiekė, sukluskite – specialistas nukentėjusius asmenis ragina kreiptis ir pačius.

„Mano gilė“ primygtinai rekomendavo iki 2019 m. sausio 1 d. deklaruoti elektros ir dujų skaitiklių rodmenis. Gruodžio 31 d. visą dieną iki 24 val. nebuvo įmanoma prisijungti prie elektroninės bankininkystės. Kas visoje Lietuvoje nukentėjusiems gyventojams padengs nuostolius?“, – domisi LRT RADIJO klausytoja.

„Lietuvos energijos“ komunikacijos projektų vadovas A. Ketlerius apgailestauja, kad 2018 m. gruodžio 31 d. savitarnos svetainėje „Mano gilė“ buvo sutrikimų ir ne visiems vartotojams pavyko prisijungti ir deklaruoti duomenis.

„Susidarė „butelio kakliukas“ – vienu metu jungiantis labai daug žmonių dalis jų tiesiog neprisijungė. Kiekvieno kliento situaciją nagrinėjame individualiai ir, jeigu nustatome klientą, kuris bandė prisijungti prie „Mano gilės“ ir deklaruoti savo rodmenis, bet jam nepavyko, mes su juo susisiekiame, sprendžiame situaciją“, – tikina A. Ketlerius.

BNS nuotr.

Anot jo, klientas dėl sistemos sutrikimų nepaliekamas likimo valiai: „Identifikuojame visus klientus, kuriems nepavyko deklaruoti rodmenų dėl sistemos sutrikimų, ir įskaitome deklaravimą 31 d. data.“

Jeigu dar niekas iš savitarnos svetainės „Mano gilė“ nesusisiekė, A. Ketlerius nukentėjusius asmenis ragina kreiptis ir pačius: „Mes matome, ar klientas iš tikrųjų jungėsi prie svetainės ir jam nepavyko deklaruoti, ar nesijungė. Visus tuos duomenis turime ir galime patikrinti.“

Parengė Indrė Česnauskaitė.