Tavo LRT

2019.01.19 15:01

LRT projekte „Aš – laidos vedėjas!“ – ypatingos galimybės dalyviams

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.19 15:01

Esate charizmatiškas, iškalbingas, ir norėtumėte save išbandyti laidos vedėjo amplua? Pildykite anketą dalyvauti LRT TELEVIZIJOS projekte „Aš – laidos vedėjas!“. Projektas startuos kovo mėnesį.

„Kaip sako būsimos laidos vedėjas Arūnas Valinskas, geram vedėjui reikalingi trys dalykai: iškalba, išvaizda ir charizma. Jei turite šituos dalykus, labai prašau užpildyti anketą ir tapti dalyviu“, – kviečia laidos, kurią su A. Valinsku ves Algis Ramanauskas-Greitai, prodiuserė Ugnė Dalinkevičiūtė.

Į projektą bus atrinkta 16 dalyvių, suskirstytų į 4 komandas, kiekviena jų turės savo mokytoją – televizijos žvaigždę, profesionalą. Grupės turės atlikti 3 užduotis, po kurių atlikimo iškris po 1 žmogų. Likę dalyviai varžysis pusfinalyje, o įveikę šį etapą – finale. Projekto prizas – Europos transliuotojų sąjungos (EBU) tarptautiniai mokymai televizijos profesionalams. 

„Tai, ką mes suteiksime dalyviams laidose, jau išties yra didelė vertybė ir didelis prizas. Į komisiją kviesime ir prodiuserius, ir kitus televizijos profesionalus, kurie turės galimybę susipažinti su dalyviais, kurie galės atsiskleisti, pasinaudoti galimybe būti eteryje“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako prodiuserė.

Pirmoji projekto „Aš – laidos vedėjas!“ laida – kovo 6 d. per LRT TELEVIZIJĄ.

Anketą rasite čia.

Išsamiau apie laidą – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.