Naujienų srautas

Tavo LRT2019.01.17 16:18

KLIPVID rekordininkė V. Cvirkaitė konkursui pateikė 7 vaizdo klipus

LRT.lt 2019.01.17 16:18

Prasidėjo šeštąjį kartą vykstančio LRT konkurso KLIPVID balsavimas – šiemet dalyvauja 160 kūrėjų. LRT.lt kviečia susipažinti su dalyviais, o konkurso nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų.

Didžiausią kiekį klipų pateikė Violeta Cvirkaitė. Atlikėja LRT konkursui KLIPVID pateikė septynis vaizdo įrašus: „Prailgo be tavęs“, „Ir nebandyk“, „Su gandrais“, „Dovanok“, „Rudens lietus“, „Buvo diena“ ir „Nekalta meilė“.

V. Cvirkaitė gimė ir augo Marijampolėje. Sako, dar visai mažytė pareiškusi, kad nori tapti dainininke ir niekuo kitu. Dainuoti pradėjo nuo septynerių metų. Baigusi vidurinę mokyklą įstojo į Marijampolė kolegiją, pasirinkusi muzikos pedagogikos specialybę, kurią baigė 2009 metais, o jau 2011 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, po to įgijo magistro laipsnį Lietuvos edukologijos universitete. Nuo 2013 m. studijuoja Latvijoje, doktorantūrą.

Šiuo metu V. Cvirkaitė – Zarasų meno mokyklos dainavimo specialybės vyresnioji mokytoja, Visagino kūrybos namų renginių organizavimo, projektinio darbo, socializacijos skyriaus, Dienos centro vedėja, kuria ir stato miuziklus miuziklo studijoje „Viol@“, kurią pati ir įkūrė, taip pat yra menų (šokio ir teatro) mokytoja „Verdenės“ gimnazijoje.

V. Cvirkaitę galite atpažinti iš LNK projekto „Lietuvos balsas“, LRT laidos „Duokim garo“, kurioje dalyvavo su kapela „Linksmuolė“, bei BTV, LRT, Marijampolės, Alytaus televizijų sveikinimų koncerto laidų. Jų žymiausios dainos „Senam parke“, „Mamai“, „Su gandrais ir su lapais žaliais“, „Aš pamilau lauko gėlę“ ir kitos.

Kūrybinė grupė:

Darius Baltakys

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Kūrybinė grupė:

Dmitrij Kharlov

Balsuoti galima puslapyje http://klipvid.lrt.lt/ iki vasario 12 dienos. Nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų. Apdovanojimai vasario 21 dieną bus transliuojami per LRT PLIUS iš Knygų mugės „Muzikos salės“.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą