Tavo LRT

2019.01.16 13:58

R. Naujanytė-Bjelle: nenorėčiau sulaukusi 50-ies verkti, kad esu vieniša

LRT.lt 2019.01.16 13:58

„Tikrai nenorėčiau sulaukusi 50-ies sėdėti su katinu, gerti kavą ir verkti, kad esu vieniša, guosdamasi tuo, jog kažkada kažką gero įrašiau“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ sako atlikėja Raminta Naujanytė-Bjelle. Anot jos, gyvenimo būdas kiša koją nuolatiniams santykiams, tačiau dainininkė turi vilčių, kad sugebės suderinti ir karjerą, ir šeimyninį gyvenimą. 

„Niekada nebuvau girdėjusi tiek gerų žodžių. Nosies neužriečiau, bet ėmiau pasitikėti savo jėgomis ir tikėti, kad galiu daug pasiekti, nuveikti didelius darbus“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino dainininkė R. Naujanytė-Bjelle, grįžusi į Lietuvą po pusmetį trukusių muzikos kompozicijos studijų Islandijoje.

Naujos galimybės, drąsūs projektai ir sutikti žmonės suteikė 25-erių atlikėjai postūmį svajoti apie dideles koncertų sales ir dainavimą kartu su pasaulinio garso žvaigždėmis. Nors skųstis R. Naujanytei ir iki šiol nebuvo kuo – likimas jai buvo dosnus: dalyvavimas televizijos talentų projekte dar nė mokyklos nebaigusią merginą iškėlė į populiarumo viršūnes, kur laukė ne tik gerbėjų pripažinimas, bet ir didžiuliai koncertai, pasiūlymai vesti televizijos laidas, demonstruoti drabužių kolekcijas.

E. Genio/LRT nuotr.

Taip per pastaruosius septynerius metus Bjelle tapo viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų. Tačiau sėkmė turi savo kainą – sėdėdama prieš televizijos kameras mergina atskleidė, kad neseniai baigėsi pusmetį trukę santykiai su mylėtu žmogumi ir, deja, ne taip, kaip pati ji būtų norėjusi.

„Nelabai man sekasi su nuolatiniais santykiais. Jei nuoširdžiai, tikriausiai taip yra dėl mano gyvenimo būdo. Be to, nesu prie puodų stovinti ir vaikus auginanti moteris“, – atviravo dainininkė.

Bjelle pripažįsta esanti ne auksinio charakterio ir svarsto, kad šalia galėtų būti tik toks pat pašėlęs žmogus, kurio kol kas dar nesutiko: „Tikrai nenorėčiau sulaukusi 50-ies sėdėti su katinu, gerti kavą ir verkti, kad esu vieniša, guosdamasi tuo, jog kažkada kažką gero įrašiau. Ne, aš noriu normalių dalykų ir tikiuosi, kad šiuolaikinėje visuomenėje galima suderinti ir karjerą, ir šeimyninį gyvenimą.“

Atviras Bjelle interviu – jau šį vakarą 19.30 val. laidoje „Gyvenimas“ per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt. Vedėjas Edvardas Žičkus.