Tavo LRT

2019.01.16 12:46

Į LRT eterį sugrįžta intriguojantis realybės šou „Aš – laidos vedėjas!“

LRT.lt2019.01.16 12:46

Karščiausia artėjančio pavasario naujiena – nuo kovo mėnesio LRT bus rodomas originalus realybės šou „Aš – laidos vedėjas!“ Arūno Valinsko vedamame televizijos šou 16 drąsių ir išskirtinių asmenybių susigrums dėl televizijos laidų vedėjo kėdės.

Realios užduotys, galimybė pademonstruoti savo talentą, iškalbą, gebėjimą greitai orientuotis, išsisukti iš netikėčiausių situacijų, rengti televizijos siužetus, kalbinti įdomiausius žmones – visa tai laukia projekto dalyvių ir, žinoma, žiūrovų.

Projekto dalyvius į pergalę ves jų mokytojai – televizijos profesionalai, kurie per atrankas susirinks savo komandą. Mokytojai padės savo komandos nariams ne tik puikiai pasirengti užduotims, bet ir atlaikyti profesionalios komisijos kritiką. Komisijai vadovaus Algis Ramanauskas-Greitai, šį kartą žadantis būti atlaidus ir geranoriškas.

Projekto nugalėtojas laimės tarptautinius Europos transliuotojų sąjungos mokymus televizijos profesionalams. Nepakartojama patirtis ir puiki karjeros galimybė ranka pasiekiama!

Laidos kūrėjų nuotr.

Kaip dalyvauti?

– Skubėkite užpildyti anketą iki sausio 28 d.

– Laukite asmeninio kvietimo į atranką, kuri vyks sausio 31–vasario 1 d.

– Šauniai pasirodykite atrankoje, kad taptumėte vienu iš 16 dalyvių, pasirodysiančių realybės šou.

– Kovokite ir laimėkite!

Anketą rasite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.