Tavo LRT

2019.01.14 16:05

Trečiasis „Prototo“ nugalėtojas – kelis kartus jėgas bandęs viktorinoje „Kas ir kodėl?“

Ketvirtadienio vakarą „iPhone XS“ laimėjo Mindaugas – jis tapo trečiuoju LRT žaidimo „Prototo“ nugalėtoju. Portalui LRT.lt laureatas pasakoja, kad tokie žaidimai kaip protų kovos, viktorinos laikui bėgant tampa smagia priklausomybe.

Praėjusią savaitę LRT žaidime į visus „Prototo“ klausimus atsakė 10 dalyvių. Vis dėlto burtų keliu renkant nugalėtoją pagrindinis prizas atiteko Mindaugui. Jis apie žaidimą tikina sužinojęs iš draugų.

„Kažkas iš kolegų rekomendavo, nes mes žaidžiame įvairiuose gyvuose žaidimuose. Viskas labai greitai išsirutuliojo – vieni pamatė žaidimą patys, o kiti sužinojo, tad ir sudalyvavome“, – kalba laimėtojas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Pasak jo, jėgas LRT viktorinoje „Prototo“ jis išbando nuo pačio pirmojo žaidimo – trečias kartas nemelavo.

„Žaidžiame visi – vaikai, suaugę, kas tik būna aplinkui. Visada sakau, kad turi sulaukti tokio žaidimo, kuriame tu žinosi klausimus ir atsakymus. Būna, kad nežinai ir žaidimas atrodo sunkus. Tačiau man papuolė toks, kuriame žinojau visus atsakymus“, – sako Mindaugas.

Nugalėtojui ši viktorina nėra naujiena, nes lankėsi ir kituose LRT TELEVIZIJOS projektuose: „Dažnai su komanda dalyvaujame gyvuose žaidimuose, pavyzdžiui, „Auksinis protas“. Trečią kartą dalyvavau viktorinoje „Kas ir kodėl?“. Laukiu, gal paskambins ir ketvirtą kartą, nes labai norisi. Žaidimai tampa priklausomybe.“

Mindaugas tikina besidžiaugiantis naujuoju telefonu ir kviečia kitus prisijungti prie „Prototo“: „Būtinai dalyvaukite, paraginkite senelius, tėvus ir vaikus!“

BNS nuotr.

„Prototo“ – pirmoji Lietuvoje tiesioginė interaktyvi viktorina, skirta išmaniųjų įrenginių naudotojams. Dalyviai, teisingai atsakę į visus 12 klausimų, tampa pretendentais laimėti išmanųjį telefoną „iPhone XS“. Kiekvieno žaidimo nugalėtojas, jei į visus klausimus atsako daugiau nei vienas žaidėjas, burtais renkamas tą patį vakarą.

Sveikiname trečiąjį LRT „Prototo“ žaidimo laimėtoją Mindaugą!

Kitas žaidimas – sausio 17 d. 20.40 val. jūsų išmaniuosiuose telefonuose!