Tavo LRT

2019.01.14 10:31

Kulinariniai receptai ir „Eurovizija“ – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2019.01.14 10:31

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės populiariausia LRT mediatekos laida – „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson gamino patiekalą iš bulvių – alternatyvą bulviniams blynams be riebalų. „Firminio torto“ rubrikoje šįkart gamintas ne tortas – aktorius Martynas Nedzinskas kepė nuostabiuosius žagarėlius. Laidoje taip pat svečiavosi žurnalistė Rimantė Kulvinskytė.

Taip pat žiūrovai itin domėjosi nacionaline atranka į 2019 m. „Euroviziją“, vyksiančią Tel Avive, Izraelyje. Pretendentai kovojo ir dėl komisijos, ir dėl žiūrovų palankumo. Laidos pabaigoje išaiškėjo šeši atlikėjų ir grupių, kurie keliauja į kitą etapą, vardai.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir laida „Gyvenimas“. Buvusio žurnalisto Arnoldo Šmito istorija: metęs sėkmingą karjerą televizijoje tyliai iškeliavo į pavojų kupiną Dominiką, dabar – tūkstantiniai kontraktai ir darbas „Discovery“ kanale. Kita pašnekovė – Londone gyvenanti fotografė Simona, save vadinanti „žvaigždžių medžiotoja“.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir laidos „Dviračio žinios“ peliukai Sūrskis ir Mauzeris. Peliukai kalbėjosi apie pensijų kaupimą. Sūrskis bandė kaupti pensiją jau 20 kartų ir molinėje, ir porcelianinėje taupyklėje. Peliukai piktinosi: kam 40 metų kaupti pensiją, kad vienąkart nuvažiuotum į Šventąją?

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašų – kokybiškos gyvensenos žurnalas „Stilius“. Laidoje ekonomistė Jekaterina Rojaka patarė, kaip pagerinti gyvenseną, o akademikas Vladas Lašas – kur investuoti. Dainininkas Ramūnas Difartas papasakojo apie pasiektą pusiausvyrą ir naują mylimąją, o poetas Tomas Venclova, pagaliau grįžęs gyventi į Vilnių, su žmona Tatjana pasidalijo savo meilės istorija.

1. „Beatos virtuvė“

2. „Eurovizija“

3. „Gyvenimas“

4. Peliukai

5. „Stilius“