Naujienų srautas

Tavo LRT2019.01.11 17:42

Atminimo laužai prie LRT: kviečia į renginį „Tikėjimu ir viltimi žydėjo laisvė“

LRT.lt 2019.01.11 17:42

Sausio 13-osios išvakarėse, sausio 12 d., 17 val. prie LRT Laisvės varpo bus uždegti Atminimo laužai. Naktį iš 1991-ųjų sausio 12 į 13 sovietų tankų nepabūgę LRT žurnalistai žinias transliavo tol, kol pastatą užėmė desantininkai, o visi LRT darbuotojai buvo jėga išvaryti į gatvę.

Kviečiame sausio 12 d. 17 val. atvykti prie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos pastato ir kartu prisiminti, kodėl esame laisvi. Lietuvos kariuomenės Garbės kuopos nariai pagerbs Laivės gynėjus prie LRT Laisvės varpo. Kartu kursime atminimo laužų ugnį, LR Krašto apsaugos ministerija vaišins karšta arbata, o aplink LRT Laisvės varpą sukursime neužmirštuolių pievą, šitaip prisimindami, kad net ir šalčiausią žiemą tikėjimu ir viltimi žydėjo laisvė.

Kalbės Sausio 13-osios įvykių liudininkai, LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, paramos Ukrainai iniciatorius Jonas Ohmanas, dainuos B. Dvariono muzikos mokyklos solistai.

Atvykusiųjų į minėjimą taip pat lauks Laisvės gynėjų dienai skirtos ekskursijos po LRT pastatą ir speciali paroda, skirta 1991-ųjų Sausio 13-ajai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi