Tavo LRT

2019.01.14 20:55

„Ką po darbo?“ D. Jurgelevičius: laisvu laiku aš mėgstu eksperimentuoti

„Gaminu, skaitau ir bandau sužinoti, kas naujo vyksta pasaulyje“, – apie laiką po darbo sako LRT TELEVIZIJOS laidos „Kas ir kodėl?“ vedėjas Darius Jurgelevičius. Anot jo, žinių žiūrėjimas yra tas pomėgis, nuo kurio tiesiog negali atsitraukti.

LRT TELEVIZIJOS laidos „Kas ir kodėl?“ vedėjas D. Jurgelevičius pasakoja, kad jo veiklos įdomesnės tomis dienomis, kai neįrašinėja viktorinos.

„Mano diena, kai nėra filmavimų, atrodo, ko gero, geriau negu tada, kai jie yra. Gyvenime aAš turiu tokių visokių įdomių darbų, bet juos darau tada, kai nėra filmavimų“, – aiškina jis.

Anot protų kovos „Kas ir Kodėl?“ vedėjo, laisvalaikis būna tada, kai nieko nedaro: „O nieko nedarau tuo metu, kai skaitau arba gaminu valgyti. 24 valandas mėgstu žiūrėti žinias. Čia – ir darbas, ir laisvalaikis. Tai vienas iš mano pomėgių, nuo kurių aš negaliu atsiriboti net ir tada, kai nedirbu.“

E. Genio/LRT nuotr.

D. Jurgelevičius LRT.lt atskleidžia, kokia virtuvė jam labiausiai patinka: „Aš dažnai bandau pakartoti kažką, ką esu kažkada patyręs, paragavęs. Stengiuosi padaryti taip, kad man pačiam tai būtų dar įdomiau. Negalėčiau pasakyti, kad esu profesionalus kulinaras ir daug suprantu. Tačiau labai mėgstu eksperimentuoti.“

Laidos vedėjas D. Jurgelevičius pripažįsta, kad eina miegoti vėlai, todėl kartais, kai tik turi laisvą minutę, labai nori dar nusnausti.

„Esu naktinis paukštis. Kadangi einu miegoti vėlai, o reikia anksti keltis, tai naktis būna pakankamai trumpa, kokios 5–6 valandos. Jei turiu progą išsimiegoti, tai pirmiausia ja ir pasinaudoju. O jau kai išsimiegu, tada pradedu galvoti, kaip būtų galima paįvairinti mano kasdienybę. Jei namie – tai gaminu, skaitau ir bandau sužinoti, kas naujo vyksta pasaulyje“, – dalijasi jis.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

Daugiau – vaizdo įraše.