Tavo LRT

2019.01.07 12:37

Praėjusią savaitę žiūrimiausios – kulinarinės laidos

LRT.lt 2019.01.07 12:37

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson žiūrovams parodė, kaip namuose pasigaminti gardaus karšto šokolado, pyragėlių su kopūstais, o kartu su viešnia Dalia iš Kauno gamintas pyragas itin intriguojančiu pavadinimu. Laidoje svečiavosi Lietuvos operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas.

Žiūrovai taip pat itin domėjosi pramogine laida „Mano mama gamina geriau!“. Šioje laidoje savo kulinarinius sugebėjimus demonstravo žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius su dukra Auguste Marija ir laidos vedėjas Martynas Starkus su mama Aldona. Kaip visada verdiktą, kurios komandos pagamintas patiekalas gardesnis, tarė Romas Zakarevičius – vienas garsiausių virtuvės specialistų Lietuvoje.

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašų – vaidybinio serialo „Seserys“ 459 serija. Serialas žiūrovą nukelia į XX a. Ispaniją. Šešių seserų, priklausančių aukštuomenei, visų mylimų ir gerbiamų, idiliškas gyvenimas pasikeičia per vieną naktį. Aukštuomenės numylėtinės atsiduria visai kitoje realybėje.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir teminis kino žurnalas „Tarybų Lietuva“ apie tolimųjų reisų vairuotojų darbą. Beveik 10 minučių trukmės įraše – archyviniai vaizdai iš tolimųjų reisų vairuotojų kasdienybės. Kūrybinė grupė: L. Maculevičius, M. Mikeliūnas, Z. Putilovas.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Šis žiūrimiausias televizijos žaidimas – kokybiška įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Kaip ir kiekviename žaidime, šeši žaidėjai kovojo dėl „Auksinio proto“ ženklelio ir galimybės dalyvauti kitame etape.

1. „Beatos virtuvė“

2. „Mano mama gamina geriau!“

3. „Seserys“

4. „Tarybų Lietuva“

5. „Auksinis protas“