Tavo LRT

2019.01.06 17:32

„Ką po darbo?“ J. Vitkauskė: A. Unikausko rekomendacijų nesportuoti po darbo neklausau

„Aš darbą baigiu tada, kai daug žmonių jį pradeda – 9 valandą ryto“, – sako LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Jovita Vitkauskė. Anot jos, gydytojas Alvydas Unikauskas jai nerekomendavo iškart po rytinės laidos bėgti į sporto salę. Tačiau žurnalistė patarimų neklauso ir dažniausiai po darbo eina į treniruotę.

LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, ryto žinių vedėja J. Vitkauskė tikina laisvalaikio turinti nemažai.

„Aš stengiuosi susiplanuoti laiką taip, kad laisvo laiko man tikrai užtektų. Ir pabūti su savimi, šeima, draugais. Jeigu tą savaitę nėra daugiau laidų, aš darbą baigiu tada, kai daug žmonių jį pradeda – 9 valandą ryto“, – kalba ji.

Kadangi visi draugai ryte skuba į darbus, J. Vitkauskė pripažįsta besistengianti dieną pradėti iš naujo, nes daugiau nėra, ką veikti.

„Aš jėgų bandau pasisemti sporto salėje, nors daktaras A. Unikauskas man nerekomendavo iš karto po „Labas rytas, Lietuva“ laidos eiti į sporto salę, bet aš tai darau. Stengiuosi bent jau tris kartus per savaitę po „Labo ryto“ arba prieš dienos darbus nueiti į sporto salę ir ten pasisemti jėgų“, – pasakoja žurnalistė.

Anot jos, sporto salė skirta treniruotei, todėl niekada ten nesifotografuoja: „Sporto aprangą aš renkuosi pagal praktiškumą. Gal todėl tų nuotraukų sporto salėje tiek ir nesidarau, nes apranga yra patogi, o ne graži. Nes dažnai pati matau, kaip daug kas bando pasipuikuoti. Aš labiau už patogumą.“

Atėjus žiemai LRT TELEVIZIJOS žurnalistė J. Vitkauskė sako mėgstanti išsitraukti slides ir lėkti čiuožinėti nuo kalnų.

„Anksčiau galvojau, kaip gali būti smagu žiemą, kaip galima pramogauti ir nesušalti. Bet kai vieną kartą šeima išsitempė slidinėti žiemą, supratau, kad tai yra labai geras užsiėmimas. Ir jeigu tinkamai apsirengi, tai slidinėti yra labai malonu ir gera.

Tai visiškai kitoks užsiėmimas. Nes kai čiuoži su slidėmis, tu mąstai tik kaip nepargriūti, kaip viską teisingai atlikti. Tada nelieka minčių apie darbą, apie problemas. Tai toks geras būdas pravalyti galvą nuo blogų minčių, nuo blogų emocijų“, – apie žiemos pramogas kalba žurnalistė.

Vis dėlto ji dar kartą pabrėžia, kad pagrindinė ir mėgstamiausia veikla – ne slidinėjimas: „Jeigu man reikėtų greitai išsirinkti, ką veikti po darbo, tai aš eičiau į sporto salę ir ten praleisčiau kelias valandas. Būtų tikras atsipalaidavimas. Tai galiu daryti visus metus.“

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

Daugiau – vaizdo įraše.