Tavo LRT

2019.01.01 08:58

LRT žurnalistų linkėjimai skrieja iš tolimiausių pasaulio kampelių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.01 08:58

Kai mes skaičiuojame paskutines valandas iki Naujųjų sutikimo, LRT televizijos laidų vedėjai, žurnalistai ir žinomi keliautojai sveikinasi iš tolimų kraštų – kai kurie jų yra už vienuolikos laiko juostų ir Naujuosius pasitinka anksčiau už Lietuvoje esančius tautiečius.

Justė ir Antanas Tamošaičiai linkėjimus siunčia iš niekada nemiegančio, visada judraus, be galo ryškaus ir visada pilno žmonių Niujorko:„Prisiminkite, kad 2019-ieji bus tokie, kokius patys susikursite. Tad sau ir  savo artimiesiems sukurkite stebuklingus metus. Laimingų Naujųjų metų!“

Dar vakar pora lankėsi vietoje, kurioje Naujuosius sutinka šimtatūkstantinė minia žmonių, leidžiasi šventinis rutulys ir skamba Franko Sinatros daina „New York, New York“. Jei nestokos kantrybės, pora vidurnaktį taip pat pasitiks „Time Squere“.

V. Skaraičio nuotr.

„Tiesa, čia galioja viena taisyklė – kas pirmas, tas ir užsiima geriausias vietas“, – šypsosi Justė ir Antanas bei pasakoja, kad norintys pamatyti įspūdingiausius vaizdus, aikštėje renkasi dar anksti ryte.

Žurnalistė Aistė Plaipaitė sveikinasi iš Pietų pusrutulio, šalies, kurią nuo Lietuvos skiria vienuolika laiko juostų – iš Naujosios Zelandijos.

„Visi sakome, kad laikas greitai eina, kaip kažkas greitai pasibaigia, kaip kažkas greitai ateina ir retai pasakome, kad kažkas užsitęsė, užtruko ar kad tikrai truko ilgai.

Noriu palinkėti, kad 2019-ieji būtų ilgi ir lėti. Linkiu, kad nelauktume kažko ir negyventume vien laukdami. Linkiu negyventi nuo vieno taško iki kito, galbūt taip praleidžiame daug smulkesnių taškų, kuriuos praskriejame jų nepastebėdami. Taigi ilgų ir lėtų 2019-ųjų!“ – sako A. Plaipaitė.

Laidos stop kadras

Žurnalistai Ieva ir Tomas Bašarovai Naujuosius pasitinka Senajame Kočyje, kur prieš 500 metų su keliautoju Vasco da Gama išsilaipino pirmieji europiečiai, išpildę svajonę rasti kelią į prieskoniais kvepiančią Indiją.

„Sakoma, kad Indija yra magijos ir burtų šalis, o indai aklai tiki įvairiausiais pranašais ir žvaigždėmis, pranašaujančiomis likimą. Tačiau to, kokie bus artėjantys metai, negalime palikti vien tik astrologų rankose – patys turime pasistengti. Tad linkime visiems nuvažiuoti ten, kur dar niekada nebuvote, ir atrasti tai, ko seniai ieškote. Džiaugsmingų ir linksmų Naujųjų metų!“, – sako Ieva ir Tomas.

V. Radžiūno/LRT nuotr. 

Cikados ir laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius siunčia karštus linkėjimus iš Australijos, kur šiemet pasitiks 2019-uosius. „Linkiu daugiau laiko. Laiko sau ir, žinoma, artimiesiems!“ – visus su artėjančiais Naujaisiais sveikina žinomas vyras.

Parengė Eimantė Juršėnaitė.

Išsamiau – vaizdo įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.