Tavo LRT

2018.12.31 17:21

„Ką po darbo?“ M. Aušra: visą laisvalaikį leidžiu su augintiniu

Martina Račkauskaitė, Ieva Ripinskytė, LRT.lt2018.12.31 17:21

„Nežinau, ką veikdavau, kol neturėjau šuns“, – sako LRT RADIJO žurnalistas ir laidų vedėjas Mindaugas Aušra. Jo teigimu, numylėtinę Herą tenka dažnai vesti į lauką ir kartu  žaisti. Dar tik penkių mėnesių, bet jau dresuojama kalytė moka atlikti net trylika įvairiausių komandų.

Laidų vedėjas M. Aušra sako, kad laisvo laiko beveik neturi, tačiau po darbo daug dėmesio tenka skirti savo augintinei – kalytei Herai.

„Nežinau, ką veikdavau, kol neturėjau šuns. Dabar jis suvalgo visą mano laisvalaikį“, – tikina M. Aušra.

Net jei laisvalaikį tenka leisti be šuns, M. Aušra nuolat galvoja apie savo naująją šeimos narę. „Net tada, kai laiką leidžiu ne su šunimi, galvoju apie jį: kiek valandų praėjo, kiek laiko jis vienas namuose, ar dar ne laikas grįžti ir išvesti į lauką“, – mintimis dalijasi laidų vedėjas.

Tačiau laikas su šunimi – produktyvus. LRT laidų vedėjas sako, kad savo augintinę Herą moko įvairių triukų. „Nors jai dar tik penki mėnesiai, ji jau moka atlikti trylika įvairiausių komandų. Tai labai lengvai dresuojamas šuo“, – tikina žurnalistas.

E. Genio/LRT nuotr.

M. Aušros teigimu, žmonės jam net sako, kad jis turi natūralų talentą dresuoti šunis. Tačiau nuopelnų kalytės Heros šeimininkas M. Aušra neskuba prisiimti. „Aš tuo tikrai netikiu. Tam reikia kur kas daugiau pastangų“, – kalba jis.

Pašnekovas sako, kad į lauką tenka eiti dažnai, nes Hera dar jauna, jai būtina daug žaisti. „Kai ji, kaip kūdikėlis, nueina miegoti arba galiausiai nusiramina, tada galima pažiūrėti kokį nors serialą ar filmą. Tai man labai svarbi laisvalaikio dalis“, – pažymi M. Aušra.

Daugiau – įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.