Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.28 18:29

Pirmasis LRT „Prototo“ protų kovų žaidimo prizas – laimėtas!

LRT.lt 2018.12.28 18:29

Naujas žaidimas „Prototo“ unikalus tuo, kad žaidžiama tiesiogiai išmaniuosiuose įrenginiuose. Dalyviai, teisingai atsakę į 12 klausimų, tampa pretendentais laimėti naują išmanųjį telefoną „iPhone XS“. Kiekvieno žaidimo nugalėtojas burtais renkamas tą patį vakarą. Pirmame žaidime sėkmė aplankė Vasarę iš Klaipėdos!

Ketvirtadienio vakarą 20.40 val. prasidėjęs naujas protų kovų žaidimas pritraukė apie 1 500 dalyvių! Žaidimo vedėjas Remigijus Žiogas dalyviams uždavė 12 klausimų. Pirmieji klausimai buvo lengvesni, tačiau įpusėjus žaidimui vis sunkėjo, o teisingai atsakiusiųjų mažėjo.

Iš lengvesnių žaidimo pradžioje skambėjusių klausimų buvo šie: Kas laikomas geriausiu „Formulės-1“ lenktynininku? Koks buvo Hamleto mylimosios vardas? Koks skaičius laikomas velnio tuzinu? ir pan.

Daugiausia žaidėjų iškrito uždavus klausimą, kokie prieskoniai gaminami iš orchidėjos anksčių, – iš daugiau kaip 800 žaidėjų liko 375. Taip pat dauguma dalyvių neteisingai atsakė į klausimą apie pirminius skaičius ir po šio klausimo žaisti liko 143 žaidėjai.

Iki pat žaidimo pabaigos žaidė 3 dalyviai, visi jie į du paskutinius klausimus atsakė teisingai. Žaidimo prizas nedalomas, todėl laimėtojas buvo išrinktas atsitiktiniu būdu ir šįkart sėkmė nusišypsojo Vasarei iš Klaipėdos.

Pirmoji interaktyvios viktorinos nugalėtoja apie LRT „Prototo“ žaidimą sako sužinojusi iš draugų, šie – iš LRT feisbuko paskyros. Vasarė tikina, kad nė nesitikėjo nugalėti. „Kai liko trys paskutiniai dalyviai, vis tiek nesitikėjau laimėti. Nebuvau tam pasiruošusi“, – portalui LRT.lt sakė ji.

Dar nė karto jokio panašaus konkurso nelaimėjusi Vasarė teigė, kad klausimai buvo geri: „Nereikėtų daryti nei lengvesnių, nei sunkesnių klausimų. Pats žaidimas buvo labai linksmas, taip pat labai patiko, jog buvo vedėjas.“

Telefono „iPhone XS“ laimėtoja sako nežaidžianti protmūšių, tačiau dažnai žiūri LRT TELEVIZIJOS laidą „Auksinis protas“. „Prototo“ žaidimą mergina žaidė kartu su visa šeima: „Sekėsi labai gerai! Mano giminėje yra daug labai protingų žmonių ir jie visi vieni kitiems padėjo.“

Mergina priduria, kad labai džiaugiasi laimėtu prizu. „Esu labai dėkinga LRT“, – pažymi „Prototo“ interaktyvios viktorinos nugalėtoja Vasarė iš Klaipėdos.

Sveikiname Vasarę, laimėjusią naują telefoną „iPhone XS“, ir tuos, kurie žaidė pirmame LRT „Prototo“ žaidime!

Kitas žaidimas vyks sausio 3 d. 20.40 val. jūsų išmaniuosiuose telefonuose!

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą