Tavo LRT

2018.12.28 21:14

„Kas ir kodėl?“ šeštojo sezono nugalėtojas dalį prizo išleis saldainiams

LRT.lt2018.12.28 21:14

„Man nepatinka pralaimėti, todėl po kelių nesėkmingų žaidimų nenuleidau rankų“, – tikina LRT TELEVIZIJOS žaidimo „Kas ir kodėl?“ nugalėtojas Kostas Strielkūnas. Šeštojo sezono laureatas sako, kad pergalės jausmas malonus, o dalį pelnyto piniginio prizo skirs pamėgtiems saldainiams.

Įspūdingu finalu penktadienio vakarą baigėsi jau šeštasis LRT TELEVIZIJOS intelektinės viktorinos „Kas ir kodėl?“ sezonas. Keturi geriausi žaidėjai pasidalino net 10 000 eurų. Nuo rugsėjo TV eteryje kiekvieną darbo dieną vykusius įnirtingus intelekto mūšius, kuriuose susikovė daugiau nei 250 žaidėjų, vainikavo jauno vaikino – 20-mečio marketingo specialisto iš Vilniaus K. Strielkūno pergalė. Jam atiteko ir pagrindinis prizas – 5 000 eurų.

Laidos kūrėjų nuotr.

Antrąja vieta džiaugėsi 30 m. vilnietis teisininkas Rimantas Petrauskas, jis pelnė 3 000 eurų prizą. Trečiosios ir ketvirtosios vietos laimėtojai – 20 m. politikos mokslų studentas iš Viduklės Lukas Kačiušis ir 33 m. klaipėdietis, vienoje įmonėje operatoriumi dirbantis Benediktas Vaitkevičius – džiaugėsi 1 000 eurų laimėjimais.

Sėkmę „Kas ir kodėl?“ šeštojo sezono laimėtojas K. Strielkūnas bandė net dvejus metus. Dalyvauti žaidime jis pradėjo baigęs Vilniaus licėjų ir, sako, visada norėjęs nueiti iki galo. Tiesa, net paties vedėjo Dariaus Jurgelevičiaus giriamas ir skatinamas, jis per visą žaidimą išliko santūrus ir dažnai tarstelėdavo, kad jam nelabai sekasi.

Laidos kūrėjų nuotr.

„Esu iš tų, kurie nepasiduoda. Man nepatinka pralaimėti, todėl po kelių nesėkmingų žaidimų nenuleidau rankų ir bandžiau dar kartą. Pergalės jausmas malonus, neslėpsiu“, – šypsojosi laimėtojas.

Proto mūšius su draugų kompanija dažnai žaidžiantis vaikinas šį užsiėmimą vadina pomėgiu. Jis taip pat domisi futbolu, stalo žaidimais, knygomis, o dalį laimėjimo „Kas ir kodėl?“ K. Strielkūnas ketina išleisti mėgstamiems saldainiams.

Naujas, jau septintasis intelektinės viktorinos „Kas ir kodėl?“ sezonas su D. Jurgelevičiumi prasideda jau pirmadienį, gruodžio 31 d., tradiciškai ir neišvengiamai kiekvieną darbo dienos vakarą 18.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt