Tavo LRT

2018.12.27 20:10

„Ką po darbo?“ I. Makaraitytė: nors laisvo laiko trūksta, juvelyrikai jo randu

Martina Račkauskaitė, Ieva Ripinskytė, LRT.lt2018.12.27 20:10

„Aš niekada neturėjau laiko ir iki šiol aš jo neturiu“, – sako LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Indrė Makaraitytė. Anot jos, nors laisvalaikio stinga, vienam pomėgiui visada atranda valandą ar dvi – tai juvelyrika. Be to, priduria žurnalistė, ši veikla leidžia atsipalaiduoti ir dirbti kitaip nei įprastą dieną.

Paklausta, ką veikia po darbo dienos, žurnalistė I. Makaraitytė tikina visiškai neturinti laisvo laiko.

„Prisimenu, aš niekada neturėjau laiko ir iki šiol aš jo neturiu. Nors laiko nėra, bet juvelyrikai jo aš vis tiek randu. Tai yra vienintelė veikla, kuri mane nuramina ir aš panyru į kitą pasaulį. Tikrai“, – kalba LRT TELEVIZIJOS žurnalistė.

P. Lileikio/LRT nuotr.

Vis dėlto mylimas pomėgis žavi ne tik tuo, kad padeda atsipalaiduoti, bet ir todėl, jog ši veikla kitokia nei ta, kuria užsiima visą darbo dieną.

„Labiausiai man patinka, kad čia tu gali daryti visai ką kitą, negu darai darbe arba šiaip gyvenime. Ir, žinoma, galima viską išdeginti“, – aiškina I. Makaraitytė.

Anot žurnalistės, planuoti laisvą laiką sunku ir todėl, nes namuose laukia atžalos: „Jeigu pasitaiko, kad tądien vaikai eina į būrelius, nebūna kažkokių susitikimų, važiuoju į studiją. Tačiau buvo labai sudėtingas pusmetis, tad buvau užmiršusi kelią į šią vietą. Dabar vakarai ramesni, tad galiu ateiti keletą kartų per savaitę.“

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt