Tavo LRT

2019.01.01 12:02

Žiūrimiausios 2018-ųjų LRT mediatekos laidos – verta pamatyti dar kartą

LRT.lt 2019.01.01 12:02

LRT.lt išrinko penkias daugiausia dėmesio sulaukusias 2018-ųjų laidas, tarp kurių – interviu su neseniai mus palikusiais Eimuntu Nekrošiumi ir Arūnu Storpirščiu. Be to, populiariausiųjų sąraše – kulinariniai receptai, „Eurovizija“ bei šeimų duetai.

Baigiantis metams pateikiame penkias žiūrimiausias LRT mediatekos laidas.

Daugiausia peržiūrų šiais metais sulaukė laida „Gyvenimas“, kurioje Edvardas Žičkus kalbėjosi su A. Storpirščiu, deja, visai neseniai išėjusiu amžinybėn. 2017-ųjų vasarą televizijos ekranus pasiekusioje laidoje – garsaus aktoriaus ir nesantuokinės jo dukters Evelinos istorija.

LRT mediatekos žiūrovai neatsispyrė ir kulinarinei laidai „Beatos virtuvė“, kurioje Beata Nicholson atskleidė sezoninius receptus ir parodė, kaip pasigaminti naminį ledų tortą. Svečias – žurnalistė Nemira Pumprickaitė. Be to, rugsėjo 1-osios laidoje B. Nicholson pristatė nostalgiškus žinomų žmonių pasisakymus apie mokslo metų pradžios šventę.

Žiūrimiausių laidų penketuke – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas, kuriame praėjusiais metais pergalę išplėšė atlikėja Ieva Zasimauskaitė, vykusi į Lisaboną. Didžiausiame Europos dainų konkurse Lietuvai atstovavusi dainininkė užėmė 12-ąją vietą.

Tarp populiariausių LRT TELEVIZIJOS laidų ir interviu su taip pat neseniai anapilin išėjusiu E. Nekrošiumi. 2018-ųjų pavasarį režisierius viešėjo laidoje „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“. Tąkart jis pasakojo apie įstabų Operos kosmosą ir darbą jame.

2018 metų pavasarį startavęs projektas „Du balsai – viena širdis“ greitai subūrė gerbėjų ratą. Populiariausių laidų sąraše – antroji šeimų duetų laida. Projekte pasirodė 8 duetų poros, o labiausiai komisiją ir žiūrovus sužavėjo dvi – tai Antano bei jo dukros Gabrielės duetas ir projekte išgarsėjusios „Baltos varnos“.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.