Tavo LRT

2018.12.29 14:41

Veiksminga 28 dienų lieknėjimo programa – žiūrimiausioje „Klauskite daktaro“ laidoje

LRT.lt 2018.12.29 14:41

LRT.lt pristato 2018-aisiais tris daugiausia LRT mediatekos žiūrovų peržiūrų sulaukusias „Klauskite daktaro“ laidas. Žiūrovus labiausiai sudomino 28 dienų svorio metimo programa, „tylusis“ refliuksas ir krūties vėžio kontrolė.

Baigiantis metams LRT.lt pateikia žiūrimiausias LRT mediatekos laidas. Šįkart 3 populiariausios žurnalo „Klauskite daktaro“ laidos.

Šiais metais daugiausia LRT mediatekos žiūrovų susidomėjimo sulaukė iškart po Naujųjų metų transliuota „Klauskite daktaro“ laida. A. Unikauskas ir Rimantė Kulvinskytė kalbėjo apie skaičius, kuriuos būtina žinoti kiekvienam, kad galėtų tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Be to, pristatytas 28 dienų iššūkis – tai mitybos planas, kuris padeda numesti svorį.

Antroji pagal populiarumą „Klauskite daktaro“ laida buvo apie „tylųjį“ refliuksą. Gydytojas A. Unikauskas paaiškino, kad tai liga, kuri neturi jokių specifinių simptomų, bet ignoruojama gali baigtis liūdnai – viena sunkiausiai gydomų vėžio formų pasaulyje.

2018-aisiais domėtasi ir prieš dvejus metus rodyta „Klauskite daktaro“ laida, kurioje A. Unikauskas pasakojo apie hemorojų, krūties vėžio kontrolę bei medų. Laidos vedėjai – A. Unikauskas ir Justinas Jankevičius.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.