Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.25 14:07

Žiūrimiausiose „Stiliaus“ laidose – ir L. Mertinienės išgyvenimai, ir N. Mačiulio įžvalgos

LRT.lt 2018.12.25 14:07

LRT.lt pristato 2018-aisiais tris labiausiai žiūrovus sudominusias gyvensenos žurnalo „Stilius“ laidas, tarp kurių – ekonomisto Nerijaus Mačiulio įžvalgos apie lietuvių gyvenimo būdą, naujieji Jurgitos Jurkutės-Širvaitės prioritetai ir Laimos Mertinienės gyvenimas po vyro, aktoriaus Daliaus Mertino, netekties.

Baigiantis metams, LRT.lt pateikia žiūrimiausias LRT mediatekos laidas. Šįkart – trys populiariausios žurnalo „Stilius“ laidos.

Šiais metais daugiausia LRT mediatekos žiūrovų peržiūrų sulaukusioje „Stiliaus“ laidoje pristatytos trys istorijos. Tarp jų – ekonomistas N. Mačiulis, kalbėjęs apie lietuvių gyvenseną ir savo pomėgius. Be to, laidoje dalyvavo režisierė Rasa Allan Kazlas bei prodiuserė Renata Mikailionytė.

Kita populiari gyvensenos žurnalo „Stilius“ laida rodyta pavasarį. Tąkart svečiavosi kulinarinį tinklaraštį kurianti Kristina Pišniukaitė, sąmoningo kvėpavimo mokytoja Šarūnė Lynikaitė ir į Lietuvą iš Baltarusijos atvykusi Alesia.

Trečioje vietoje – „Stiliaus“ laida, kurioje svečiavosi aktorė ir laidų vedėja J. Jurkutė-Širvaitė, pasakojusi apie pakitusius savo prioritetus. Gyvenimo istoriją pristatė ir Janina Zibireva – „Carito“ savanorė. Dar viena viešnia – verslininkė L. Mertinienė, kalbėjusi apie gyvenimą po vyro mirties.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą