Tavo LRT

2018.12.19 17:25

E. Mildažytė į kulinarinę kovą stojo su sūnumi: ką mano vaikas padaro, viskas yra geriausia

LRT.lt2018.12.19 17:25

Trečiadienio vakarais LRT žiūrovai kviečiami pasinerti į kulinarinį nuotykį. Laidoje „Mano mama gamina geriau!“ šį vakarą svečiuosis profesionalus modelis Justina Ieva Steponavičiūtė ir jos mama Laimutė. Taip pat savo kulinarinius įgūdžius demonstruos laidų vedėja Edita Mildažytė ir jos sūnus Mykolas.

Laidoje mamos vadovauja, o jų suaugę vaikai gamina. Kuris patiekalas yra vertas nugalėti, sprendžia vienas garsiausių virtuvės šefų, klasikinės virtuvės šalininkas Romas Zakarevičius. Jis įsitikinęs – tikroji klasika yra namuose gamintas mamos maistas.

Modeliu dirbanti J. I. Steponavičiūtė turės gaminti mamos blynelius. Jos mama galės tik sakyti, ką reikia daryti, – patiekalą pagaminti modelis turės per 20 minučių. Kaip joms seksis? Ar komanda spės pagaminti, atrodytų, gana paprastą patiekalą?

Laidos kūrėjų nuotr.

R. Zakarevičius nusprendė – iš trijų E. Mildažytės atsiųstų receptų sūnui reikės gaminti kiaušinių tortą. Šio patiekalo garsus virtuvės šefas nėra ragavęs, o tai – retas atvejis. Pagaminti šį neįprastą patiekalą komanda turės per 20 minučių.

Eterio žvaigždė E. Mildažytė bus nusiteikusi nugalėti ir negailės patarimų savo sūnui. Moteris skubins sūnų kuo greičiau pjaustyti ingredientus, skatins susikaupti, nesiblaškyti ir gaminti. Virtuvėje kunkuliuos aistros ir azartas.

„Jeigu galima – be panikos. Gal galima tą stresą sumažinti“, – mamą ramins Mykolas. „Ne, mielasis, negalima. Šiuo atveju – ne“, – sakys E. Mildažytė.

„Matyti, kad vaikinas yra gaminantis“, – stebėdama konkurentus sakys Laimutė. „Edita griežta, bet žino, ką pasakyti, ką daryti“, – kalbės J. I. Steponavičiūtė.

„Ką mano vaikas padaro, viskas yra geriausia“, – apie savo sūnų juokdamasi kalbės E. Mildažytė. „Editą matęs visokią, bet Editos mamos tikrai nesu matęs... Buvo malonu žiūrėti, kaip ji valdingai vadovauja sūnui. Nors sūnus žino, ką daro ir ko nori“, – bendravimą komandoje komentuos R. Zakarevičius.

Ką apie šios komandos kulinarinius sugebėjimus pasakys virtuvės specialistas? Ar palankiai įvertins kiaušinių tortą? „Mano mama gamina geriau!“ – šį vakarą 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt. Vedėjas Martynas Starkus.