Tavo LRT

2018.12.17 10:50

Praėjusią savaitę LRT.lt žiūrovus labiausiai domino ir J. Statkevičiaus konfliktas su J. Janus

LRT.lt2018.12.17 10:50

Praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojus domino skirtingos temos. Tarp jų – ir prezidentės Dalios Grybauskaitės susirūpinimas mokytojų etatinio apmokėjimo tvarka, ir Juozo Statkevičiaus konfliktas su kita dizainere.

Daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Dienos tema“, kurioje įžvalgomis apie politines aktualias dalijosi Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentė teigė, jog yra susirūpinusi dėl etatinio mokėjimo reformos, o pasiūlius pagalbą švietimo ir mokslo ministrei bei ministrui pirmininkui jos buvo atsisakyta.

Šią savaitę viena žiūrimiausių televizijos laidų – „Beatos virtuvė“. Laidoje svečiavosi ir mintimis apie artėjančias Kalėdas dalijosi dvasininkas Benas Lyris. Laidos vedėja Beata Nicholson kepė kalėdinį anglišką vaisių pyragą, taip pat laidoje gaminti gardieji eklerai.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir muzikinė laida „Du balsai – viena širdis“. Finalinėje projekto laidoje išaiškėjo nugalėtojai. Konkursą laimėjo tėčio ir dukters duetas – Gedeminas Jepšas ir Inga Jepšaitė.

Nemažai dėmesio sulaukė televizijos laida „Stambiu planu“. Laidos vedėjas Andrius Rožickas kalbino profesinio augimo konsultantę Liną Danienę. Su „svajonių eksperte“, kaip juokais įvardijo laidos vedėjas, dalytasi mintimis, idėjomis apie profesinį, ir ne tik, gyvenimą.

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos laidų – ir „Dviračio žinios“. „Tarp mūsų, mergaičių“ laidos vedėja skubėjo pas garsųjį dizainerį Juozą Statkevičių. Norėta paklausinėti apie jubiliejinį mados šou, tačiau dizaineris tegalėjo kalbėti apie konfliktą su kita dizainere.

1. „Dienos tema“

2. „Beatos virtuvė“

3. „Du balsai – viena širdis“

4. „Stambiu planu“

5. „Dviračio žinios“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt