Tavo LRT

2018.12.12 22:43

Laidos filmavimo metu susižeidė atlikėjos Mios sūnus

LRT.lt 2018.12.12 22:43

„Mačiau, kad liko mažai laiko, tai pagalvojau, jog reikia paskubėti. Nepastebėjau piršto ir įsipjoviau iš karto“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mano mama gamina geriau!“ pasakoja atlikėjos Mios sūnus Matas. Prieš tai Mia įspėjo sūnų, kad būtų atsargus, nes peiliai labai aštrūs. Be to, kartu su jais laidoje dalyvaus „Rokada“ vadovė Marija su mama, režisiere Danute Keturakyte.

Šį vakarą LRT TELEVIZIJOS kulinarinis šou „Mano mama gamina geriau!“ bus kupinas įtampos ir nenumatytų situacijų – vienam iš laidos dalyvių prireiks medikų pagalbos.

Savo kulinarinius įgūdžius laidoje demonstruos šokėja, „Rokada“ vadovė Marija su mama, režisiere D. Keturakyte. Moterys gamins nestandartinį patiekalą – kopūsto karbonadus. Tą padaryti turės per 20 minučių.

Laidos kūrėjų nuotr. 

Taip pat laidoje dalyvaus dainininkė Mia ir jos sūnus Matas. Tik pradėjusi stebėti, kaip gamina konkurentės, Mia įspės sūnų, kad pjaustydamas būtų atsargus ir neįsipjautų piršto. „Paskui išveš be piršto namo“, – lyg numatydama ateitį kalbės atlikėja. 

„Mano mama gamina geriau!“ virtuvėje Mia ir jos sūnus turės per 20 minučių pagaminti lašišos pjausnį su citrina. Virtuvėje – daug įtampos, streso ir noro nugalėti. Pjaustydamas citriną Matas labai skubės ir įsipjaus į pirštą. „Mačiau, kad liko mažai laiko, tai pagalvojau, jog reikia paskubėti. Nepastebėjau piršto ir įsipjoviau iš karto“, – pasakos vaikinas.

Laidos kūrėjų nuotr. 

„Na, Matai, namuose tu negaminsi“, – sakys Mia. „Mes tokių aštrių peilių neturime“, – ne juokais susižalojęs kalbės atlikėjos sūnus.

Į filmavimo studiją atskubės iškviesta medikų komanda. Jie sutvarstys sužeistą Mato pirštą. Tiesa, vaikinas nepasiduos ir sakys galintis gaminti toliau. Į pagalba atskubės Mia, kuri apsikeis su sūnumi ir bandys suspėti pagaminti lašišos pjausnį. „To dar nebuvo mūsų programoje“, – emocijų neslėps laidos vedėjas Martynas Starkus.

Laidos kūrėjų nuotr. 

Kaip Miai seksis pratęsti sūnaus darbą? Kuri komanda nugalės? Tai paaiškės jau šį vakarą 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT.