Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.12 19:16

Duetų laimėtojai G. ir I. Jepšai: sunkiausia buvo grįžti į projektą

„Kai gavome kvietimą atvyktį į laidą, tėtis nusprendė, kad vykti nenori“, – portalui LRT.lt sako Inga Jepšaitė, ir priduria, kad šis bandymas jai ne pirmas. Gedeminas Jepšas, nors dvejojo, bet galiausiai sutiko žengti į didžiąją sceną, o vėliau vis labiau ir labiau norėjo iš gimtosios Žemaitijos važiuoti į Vilnių. 

Tėčio ir dukters istorija tikrai įdomi – duetas iš muzikinio šou iškrito dvikovų metu. Tačiau vėliau žiūrovai juos sugrąžino į pusfinalį, o iš ten jiedu sėkmingai nužingsniavo į paskutiniąją laidą. Finale G. ir I. Jepšai išliko iki antrojo etapo, kuriame už poras tiesiogiai balsavo televizijos žiūrovai. Galiausiai – duetas laimėjo muzikinį šou ir kelionę į Holivudą.

I. Jepšaitei – ne pirmas išbandymas ant scenos

G. Jepšas pasakoja, kad noras dalyvauti projekte „Du balsai – viena širdis“ kilo būtent dukrai.

Iš tikrųjų užregistravau aš. Kai tai padariau, tėvelis jau nebenorėjo važiuoti į atrankas. Aš jį įspėjau iš anksto, bet jis nieko tiksliai nepasakė. Kai gavome kvietimą, nusprendė, kad vykti nenori. Tačiau šiaip ne taip įkalbinau ir po atrankų viskas susidėliojo į savo vietas, vėliau – labai norėjo vykti į Vilnių“, – prisimena I. Jepšaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Iniciatyvą dainuoti drauge televizijoje dukra sugalvojo ne šiaip sau – jau bandė savo jėgas scenoje, bet pirmas kartas nebuvo toks sėkmingas.

„Praėjusiais metais projekte dalyvavau su broliu, bet taip gavosi, kad mes iškritome po pačio pirmo etapo. Kai šiemet pamačiau, jog paskelbė atrankas, nusprendžiau, kad reikėtų pabandyti su tėčiu. Jis nebuvęs tokioje scenoje, pamaniau, kad tėveliui būtų smagu“, – tikina „Du balsai – viena širdis“ laureatė.

G. Jepšas, kalbėdamas apie tai, kas buvo sunkiausia projekto metu, išduoda, kad – sugrįžti: „Galvojome ir apie kitų dalyvių bei komisijos požiūrį. Be to, buvo jaudulio iš muzikinės pusės. Tikrai buvome įsitempę.“

Ypatingi – pirmas ir paskutinis pasirodymai

Projekto nugalėtojų nuomonės išsiskiria, kai renkasi tarp labiausiai atmintin įstrigusių pasirodymų. Man asmeniškai įsiminė pats pirmas kartais, kai žengėme į sceną. Kai pradėjau dainuoti, tikrai galvojau, kad atsivėrė dangus“, – šypsosi G. Jepšas.

Man – pats paskutinis. Jau buvome trejete, aš atsipalaidavau ir mėgavausi, atlikdama kūrinį, jokio jaudulio nebebuvo“, – tikina I. Jepšaitė.

Nors jųdviejų kelias nebuvo lengvas, G. Jepšas sako, kad muzikinis šou padarė įtaką santykiams: „Mus tikrai suartino. Geriau vienas kitą pažinome, o Inga mane vis sudrausmindavo, ko anksčiau nebuvo.“

Ir I. Jepšaitė, ir G. Jepšas sutinka, kad didžiausia palaikymo komanda – šeima. „Mano darbovietė labai pergyveno. Žmona – taip pat. Manau, kad visa Žemaitija mus palaikė“, – portalui LRT.lt vardija nugalėtojas.

Paklausti, ar jiems nepasitaikė barnių pasiruošimo metu, abu kartu teigia, kad nei karto nebuvo susipykę.

Be to, anksčiau tėčio ir dukters duetas minėjo, kad jaučia atsakomybę prieš žmones, grąžinusius juos į projektą. Anot G. Jepšo, prieš pusfinalį ir finalą – jaudulio nestigo.

„Aš labai jaudinausi. Ėjome į vaistinę ir pirkome valerijono tablečių, vien tam, kad nusiraminčiau. Man tikrai dar gyvenime nebuvo, kad jaudinčiausi kaip tąkart“, – pasakoja jis.

E. Genio/LRT nuotr.

Kritika sau po kiekvienos laidos

Tėtis ir dukra finalą šeštadienį stebėjo su namiškiais – pripažįsta negailėję kritikos. „Aš save kritikuoju po kiekvieno pasirodymo. Prasprūdusių natų tikrai buvo. Kai žiūrėjome, vėl jaudinausi, sėdėjau ant kėdės ir nervinausi“, – aiškina G. Jepšas.

„Kai filmavome, mes nežinojome, kas laimės, todėl jautėmės ramiau. O šį šeštadienį labai jaudinomės, tačiau buvo smagu“, – kalba I. Jepšaitė.

G. Jepšas, dar prieš finalą paklaustas, ką darytų laimėjęs, tikino, kad kažką spontaniško, bet neįsivaizdavo, kas tai būtų.

„Pradėjau šaukti iš laimės. Labai labai džiaugėmės. Nesitikėjau, kad gyvenime bus toks įvykis“, – tikina jis.

Pasak I. Jepšaitės, nors laimėjo kelionę į Ameriką, kol kas atostogų neplanuoja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą