Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.10 19:51

Prisiminkime geriausius projekto „Du balsai – viena širdis“ pasirodymus

Antrasis šeimų duetų sezonas baigėsi, nugalėtojais tapo Gedeminas ir Inga Jepšai. Vis dėlto kiekvienas šeštadienis buvo ypatingas, todėl LRT.lt pateikia geriausiai įvertintus muzikinio šou pasirodymus nuo pirmosios iki paskutinės laidos.

Projektas „Du balsai – viena širdis“ žiūrovų dėmesį kaustė kiekvieną šeštadienį – dalyvių pasirodymai stebino ir privertė šypsotis, o komisijos nariai Mantas Stonkus, Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė negailėjo pagyrų.

LRT.lt atrinko daugiausiai komisijos ir studijos žiūrovų simpatijų sulaukusius pasirodymus nuo pirmosios iki paskutinės šeimų duetų laidos.

Patys pirmieji muzikinio šou lyderiais tapo sutuoktiniai Nerijus ir Milda Sadauskai. Tąkart jiedu atliko kūrinį „Nemiga“, sugraudinusį visus komisijos narius. Vėliau vyro ir žmonos duetas vėl buvo įvertintas kaip stipriausias, tada dovanojo dainą „Lietuvai“.

Kitą kartą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Du balsai – viena širdis“ geriausiai įvertinti Simas Buziliauskas ir Oskaras Buziliauskas. Tai – tėčio ir sūnaus duetas, komisiją ir žiūrovus papirkęs su daina „Lopšinė“.

Trečioji laida itin sėkminga finalo dalyvėms mamai ir dukrai Gražinai Kriščiūnienei bei Redai Venediktovai. Muzikiniame šou jos atliko kūrinį „Nakty“ ir pavergė publiką bei žiūri.

Prabėgus duetų dvikovoms, geriausiųjų titulą pelnė Simona Nainė ir jos krikšto sūnus Kipras. Tąkart jiedu į sceną žengė su daina „Roar“, pelniusia daugiausiai balsų. Dar kartą jie žiūrovų ir komisijos simpatijas surinko su kūriniu „One Kiss“.

Pusfinalyje stipriausiai pasirodė mamos ir sūnaus Aurelijos bei Rapolo Kęstučio Meškauskų duetas. Laidos metu pora kartu su šeimos nariu atliko dainą „Aukštumos“ ir pelnė daugiausia simpatijų.

Finalo metu nugalėtojus rinko tiesiogiai balsavę žiūrovai. Kelionę į Holivudą ir laimėtojų titulą pelnė G. ir I. Jepšai, kurie superfinale kartojo anksčiau atliktą kūrinį „Mano meile, žinok“.

Be šių pasirodymų, taip pat daug pagyrų sulaukė ir kiti projekto „Du balsai – viena širdis“ dalyviai, išlikę iki pusfinalio ar pirmojo finalo etapo laidų. Vienas tokių – tai Aurelijos Čižauskaitės ir jos dukros Gabrielės Butkaliuk duetas, kuris pusfinalyje dovanojo dainą „Leisk pasidalint“.

Finale pasirodęs Ruslanas Kirilkinas ir jo sesuo Viktorija Koblova kaip duetas pirmą kartą į sceną žengė pusfinalio kovose. Tąkart atlikėjas ir dvi jo seserys dainavo kūrinį „Earth Song“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą