Tavo LRT

2018.12.10 10:36

Kulinariniai receptai ir daktaro patarimai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2018.12.10 10:36

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia žiūrovų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė televizijos laida „Klauskite daktaro“, kurioje profesorius Alvydas Unikauskas atskleidė, ką daryti siekiant išvengti „tyliojo“ refliukso, – ligos, kuri negydoma gali tapti ir mirtina.

Žiūrovai taip pat itin domėjosi televizijos laida „Beatos virtuvė“. Gamintos gardžiosios kanelės, traškios vištienos blauzdelės su garnyru. Laidos vedėja Beata Nicholson pasidalijo patarimais, kaip teisingai užšaldyti įvairių daržovių. Laidoje svečiavosi žurnalistas Mindaugas Aušra ir šachmatų didmeistrė, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašų – ir muzikinės laidos „Du balsai – viena širdis“ pusfinalio įrašas. Laidoje muzikinę pramoginę programą paliko dvi poros, o likusios keturios iškeliavo į finalą.

Į penketuką pateko ir televizijos laidos „Stilius“ įrašas. Kokybiškos gyvensenos žurnale apie įspūdingą karjerą pasakojo operos megažvaigždė Josephas Calleja, kūno stiprinimo metodo paslaptimis dalijosi šveicarė Benita Cantieni, verslininkė Asta Meschino kalbėjo apie karjerą, šeimą ir jausmus.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir socialinės dokumentikos laida „(Ne)emigrantai“. Televizijos laidoje savo emigracijos istorijomis dalijosi garsi žurnalistų pora Algis Kriščiūnas ir Jurga Baltrukonytė, dainininkė Bjelle.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Beatos virtuvė“

3. „Du balsai – viena širdis“

4. „Stilius“

5. „(Ne)emigrantai“