Tavo LRT

2018.12.09 17:15

Įdomūs faktai apie LRT žinių vedėją I. Andriukevičių

Iveta Skliutaitė, lrytas.lt2018.12.09 17:15

Neseniai LRT TELEVIZIJOS žinias pradėjęs vesti Ignas Andriukevičius (28 m.) – ne naujokas ekrane. Žiūrovai jį puikiai prisimena kaip konkurso „Dainų dainelė“ ir nuomonių žaidimo „Paklauskim Lietuvos“ vedėją. O ko apie jį galbūt dar nesate girdėję?    

1. Juozo Gruodžio konservatorijoje baigė akordeono specialybės studijas.

2. Kauno technologijos universitete (KTU) įgijo muzikos technologijų bakalauro ir tarptautinio verslo magistro diplomus.

3. Ketverius metus radijo stoties „Kelyje“ eteryje vedė ryto laidas, pusantrų metų buvo „Init“ televizijos žinių vedėjas.

4. KTU studentams skaitė paskaitas apie komunikaciją ir viešąjį kalbėjimą.

5. Turi įvairių muzikos instrumentų kolekciją. „Groju akordeonu, šiek tiek gitara, fortepijonu ir dar keliais instrumentais. Kai kuriuos iš jų esu parsivežęs iš užsienio, – pasakojo Ignas. – Kai negirdi žmona (Panevėžio muzikinio teatro solistė Sandra Andriukevičienė. – Red.), mokausi dainuoti.“

6. Įrašė ir išleido dvi savo tėvo Raimondo Andriukevičiaus atliekamų dainų kompaktines plokšteles. „Tėtis grodavo vestuvėse ir mėgsta dainuoti. Jam smagu savo kompaktines plokšteles dovanoti giminaičiams“, – džiaugėsi Ignas.

7. Juokauja, kad turi boulingo žaidėjo geną. Nesitreniruodamas sugeba pelnyti ir 200 taškų. Rekordas – 256 taškai.

8. 6 metus lankė tautinio meno ansamblį „Nemunas“. Save vadina amžinu nemuniečiu.

9. Bijo pelių.