Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.10 19:07

„Ką po darbo?“ A. Dzeranovas: mano laisvalaikis yra ir LRT

 „Daugiau nei metus lendu į vandenį ir būnu ten po dvi minutes, nesvarbu, kokios oro sąlygos“, – apie savo rutiną pasakoja LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ vedėjas Alanas Dzeranovas. Anot jo, šis ritualas tapo svarbi jo dienos dalis. Be to, priduria treneris, laisvo laiko leidimo būdas jam ir buvimas LRT.

LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ vedėjas A. Dzeranovas sako, kad laiką po darbo skiria papildomoms veikloms.

„Mano laisvalaikis yra ir LRT, ir labai daug kitų veiklų. Jeigu rimtai, tai laisvas laikas susijęs su papildoma veikla. Tarkime, kad ir dabar, aš esu pasiruošęs treniruotei – mes turime tokią grupę „Už septynių marių“. Kaip mes sakome, „juduomenė“, nes ją sudaro žmonės, norintys aktyviai leisti laiką“, – kalba jis.  

Anot A. Dzeranovo, drauge susirenka kiekvieną vakarą: „Laužome įvairius stereotipus, neprisirišame prie kokių nors programų, esame visiškai laisvi ir savo treniruotėse naudojame laisvą, mums gamtos suteiktą, judesį. Kiekvieną vakarą su pakankamai didele bendruomene sportuojame.“

P. Lileikio/LRT nuotr.

Treneris A. Dzeranovas kalba, kad be veiklos drauge su kitais entuziastais, žaidžia ir krepšinį.

„Esu LKL (Lietuvos krepšinio lygos) komentatorius ir LKL krepšinio čempionato ekspertas. Važinėju į Lietuvos krepšinio lygos rungtynes ir dirbu eksperto darbą, o tai suteikia man savotiškos saviraiškos. Krepšinis yra mano gyvenimo dalis“, – tikina laidos „Į sveikatą!“ vedėjas.

Be to, priduria jis, turi ir savų vakarinių ritualų: „Visų pirma, aš grūdinuosi. Daugiau nei metus lendu į vandenį ir būnu ten po dvi minutes, nesvarbu, kokios oro sąlygos. Esu pakankamai stiprus ruonis. Taip pat vakarais daug laiko praleidžiu su vaikais, rūpinuosi šunimis, be to, sau asmeniškai skiriu 20 minučių specialaus, tam tikroms raumenų grupėms, reabilitacinio darbo.“

Veiklos A. Dzeranovui netrūksta ir dienos metu. Kai turi laisvo laiko, rūpinasi ūkiu ar remontuoja.

„Daugiausia laiko atima buitis. Neatsiejama mano dalis yra ir viešumas, tad socialiniuose tinkluose motyvuoju, įkvėpiu ir kuriu kitą gerą turinį, iš kurio gali būti naudos. O šiaip labai mėgstu pirtis, gaminti, paskambinti tėvams ir draugams“, – apie dienos veiklas pasakoja jis.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą