Tavo LRT

2018.12.08 23:19

Paaiškėjo projekto „Du balsai – viena širdis“ nugalėtojai

Šeštadienį tiesioginio žiūrovų balsavimo metu paaiškėjo geriausias duetas. Nugalėtojų titulą pelnė Gedeminas ir Inga Jepšai, surinkę 16 260 balsų. Jiedu laimėjo ir pagrindinį projekto „Du balsai – viena širdis“ prizą.

Projekto „Du balsai – viena širdis“ finale kovėsi penki duetai: mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, žiūrovų balsavimų į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei komisijos narių sugrąžinti Simona Nainė ir Kipras.

E. Blaževič/LRT nuotr.

R. Kirilkinas ir V. Koblova bei S. Nainė ir Kipras iš kovos pasitraukė po pirmojo etapo, kuriame surinko mažiausiai žiūrovų studijoje bei komisijos narių balsų.

Antrojo etapo metu vyko tiesioginis televizijos žiūrovų balsavimas, o dėl nugalėtojų vardo rungėsi likę trys duetai. Muzikinį šou laimėjo žemaičiai G. ir I. Jepšai, surinkę 16 260 taškų. Duetas gavo ir pagrindinį prizą – kelionę į Holivudą. Antrojoje vietoje liko mama ir dukra G. Krikščiūnienė ir R. Venediktova su 14 545 balų, o tretieji – mama ir sūnus A. ir R. K. Meškauskai, kurie pelnė 9 161 balsų.