Tavo LRT

2018.12.06 16:24

V. Bareikis apie pažintį su J. Šeduikyte: man sakė, kad esu gudrus ir tesiekiu išgarsėti

LRT.lt2018.12.06 16:24

Atrodo nerealu, kad kas nors galėtų nieko nejausdamas, tik iš išskaičiavimo gyventi su žmogumi ir auginti vaiką, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ sako aktorius, režisierius, atlikėjas Vidas Bareikis. Anot jo, jiedu su dainininke Jurga Šeduikyte susitikę iškart pajuto abipusę simpatiją.

Dainininkė J. Šeduikytė ir V. Bareikis – viena įdomiausių ir paslaptingiausių pramogų pasaulio porų. Dešimtmetį sūnų Adą auginantys sutuoktiniai nelinkę atvirauti apie šeimos gyvenimą ir savo santykius, kurie, bent jau V. Bareikiui, tapo nemenku išbandymu.

„Mėgstu žiūrėti biografinius filmus, kuriuose neretai pasakojama apie tai, kaip paprastas herojus susipažįsta su jau garsiu žmogumi ir jo gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis. Aš buvau atsidūręs lygiai tokioje pat padėtyje. Kai susipažinome, buvau studentas, o Jurga jau dirbo televizijoje, buvo žinoma dainininkė, „susprogdinusi“ Lietuvos muzikos pasaulį albumu „Nebijok“, – pasakoja V. Bareikis.

Kaip teigia atlikėjas, kai kurie žmonės jam atvirai sakė – esi gudrus jaunas studentas, „pakabinęs“ dainininkę, kad būtum pastebėtas. „Iš tikrųjų norėčiau sutikti žmogų, kuris nieko nejausdamas, tik iš išskaičiavimo galėtų gyventi su žmogumi ir auginti vaiką. Man tai atrodo nerealu. Mes pajutome abipusę simpatiją, susilaukėme sūnaus ir kasdien vienas kitą atrandame iš naujo ir įsimylime“, – tikina V. Bareikis.

32-ejų menininkas šypsodamasis prisipažįsta, kad prieš dešimtmetį gimus sūnui jo vertybės apsivertė aukštyn kojomis.

„Kai Jurga laukėsi, dar nesupratau, kas įvyko – buvau labai jaunas. Tačiau pirmą kartą paėmęs Adą ant rankų, pajutau, ką reiškia būti tėvu – visi iki tol buvę svarbūs dalykai pasislinko ir pirmoje vietoje atsidūrė sūnus. Mano vaikystėje įvyko daugybė dalykų, kuriuos norėjau perteikti sūnui. Buvo ir to, ko nenorėčiau, kad mano vaikas patirtų. Supratau, kad už tai esu atsakingas tik aš“, – svarsto V. Bareikis, su dešimtmečiu Adu bendraujantis kaip su geriausiu draugu.

Berniukas nuo pat mažens seka tėvų pėdomis – groja fortepijonu nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, lanko karatė treniruotes ir jau ne kartą išmėgino aktoriaus profesiją. Tačiau labiausiai tėvai Adui siekia įskiepyti meilės ir pagarbos šeimai jausmą. O tai, anot jų, įmanoma tik rodant pavyzdį.

Vido Bareikio ir Jurgos Šeduikytės šeima – laidoje „Gyvenimas“ šį vakarą 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt. Laidą veda Edvardas Žičkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt