Tavo LRT

2018.12.04 16:34

Pagrindinio „Du balsai – viena širdis“ prizo nugalėtoją nulems žiūrovai

LRT.lt 2018.12.04 16:34

Šeimų duetų žiūrovai nulems, kuri pora verta nugalėtojų titulo – per finalą balsuos ne publika studijoje, o žmonės už televizijos ekranų. Laimėtojų vardą gavusi pora keliaus į Holivudą.

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys azartišką nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ finalą. Į kovą dėl pagrindinio prizo stos penkios šeimyninės poros, o projekto gerbėjai turės išskirtinę teisę nulemti laimėtoją.

Neįtikėtino populiarumo sulaukęs šou kerta finišo tiesiąją. Į kovą ant scenos kils keturi kraujo ryšiais susiję duetai. Mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei žiūrovų balsavimų į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai.

Yra galimybė, kad į sceną lips ir penktoji pora, bet ji – staigmena projekto gerbėjams. Kaip ir žiūrovai, komisija turėjo galimybę vieną iškritusią porą grąžinti į projektą.

Vis dėlto, ar tokia teise Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Stonkus pasinaudos ir, jei taip, kurį duetą nuspręs grąžinti, paaiškės tik šeštadienio vakarą.

Svarbiausia šeštadienio misija teks nuolatiniams muzikinio šou „Du balsai – viena širdis“ gerbėjams ir žiūrovams. Tik jie nulems, kuri pora yra verčiausia nugalėtojo titulo ir kelionės į tikrąją žvaigždžių kalvę – Holivudą.

Pirmojo „Du balsai – viena širdis“ sezono nugalėtojų Kleopatros ir Sofijos Vasilevskyčių, neseniai grįžusių iš Niujorko, duetas, daugybė kitų staigmenų ir kova dėl svarbiausiojo titulo – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.