Tavo LRT

2018.12.04 17:49

Klausiate – atsakome. Kodėl į arenas negalima įsinešti maisto ir gėrimų?

Į arenose vykstančius renginius ir koncertus draudžiama įsinešti maisto produktų ar gėrimų, LRT RADIJUI sako „Žalgirio“ arenos atstovas spaudai Almantas Kiveris. Jo teigimu, taip siekiama užtikrinti žmonių saugumą.

LRT RADIJO klausytojas domisi, kodėl į arenas negalima įsinešti norimo maisto ir gėrimų.

„Su šeima susiruošėme eiti į koncertą „Žalgirio“ arenoje. Mažam vaikui įpylėme virinto vandens į nedidelį plastikinį buteliuką ir įdėjome truputį maisto. „Žalgirio“ arenos apsauga neįleido, pareikalavo šiuos produktus išmesti, nes tai draudžiamieji daiktai, kurie kelia pavojų kitų žmogų saugumui. Kokį pavojų kitų žmonių saugumui gali kelti pyragėlis, sausainukas ir vandens buteliukas?“ – teiraujasi ponas. 

Kaip teigia „Žalgirio“ arenos atstovas spaudai A. Kiveris, į „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius draudžiama įsineši maisto produktų ar gėrimų, išskyrus kūdikių maistą.

„Tokia praktika įprasta, taikoma visose maitinimo įstaigose ar pramogų vietose“, – tikina jis.

A. Kiveris atkreipia dėmesį, kad tokia prevencija vykdoma siekiant užtikrinti žmonių saugumą: „Taip išvengiama situacijų, kai įsiaudrinę žiūrovai meta daiktus į sceną, krepšinio aikštelę, galimai sužeisdami atlikėjus, sportininkus ar žiūrovus.“

Pasak „Žalgirio“ arenos atstovo spaudai A. Kiverio, taip pat atkreiptinas dėmesys, kad draudžiama bet kokia tara, nesvarbu ar stiklinė, ar plastikinė. Nesvarbus ir jos turinys.

Parengė Indrė Česnauskaitė.