Tavo LRT

2018.12.03 13:54

Kulinariniai receptai ir madų šou – praėjusios savaitės LRT žiūrimiausi

LRT.lt 2018.12.03 13:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė televizijos laida „Beatos virtuvė“. Laidoje svečiavosi ir įdomiomis idėjomis dalijosi turbūt žinomiausias Lietuvos daktaras Alvydas Unikauskas. Gaminta vištiena kokosų piene, desertas – prancūziškasis „Paris Brest“ su kremu.

Tarp žiūrimiausių LRT mediatekos įrašų – Juozo Statkevičiaus mados namų 30-mečio minėjimo reportažas. Jame gausu jubiliejinės kolekcijos pristatymo akimirkų.

Į penketuką taip pat pateko ir muzikinės pramoginės programos „Du balsai – viena širdis“ pusfinalio įrašas. Šįkart su žiūrovais atsisveikino dar dvi poros, o likusios keturios jau gruodžio 8 d. kovos dėl laimėtojų vardo muzikinio šou finale.

Domėtasi ir kokybiškos gyvensenos televizijos laida „Stilius“. Apie savo įspūdingą karjerą pasakojo operos megažvaigždė Josephas Calleja, unikalaus kūno stiprinimo metodo paslaptimis dalijosi šveicarė Benita Cantieni, verslininkė Asta Meschino kalbėjo apie karjerą, šeimą ir jausmus.

Taip pat nemažai peržiūrų sulaukė ir pramoginė laida „Mano mama gamina geriau!“. Šįkart dėl skaniausiai gaminančių titulo varžėsi menininkė Nomeda Marčėnaitė su dukra Ūla ir Rūta Mazurevičiūtė su mama Rasa.

1. „Beatos virtuvė“

2. Juozo Statkevičiaus mados namų 30-mečio minėjimo reportažas

3. „Du balsai – viena širdis“