Tavo LRT

2018.11.29 18:12

J. Nainys: 10 metų esu scenoje, bet iki šiol dainuoti dar neteko

LRT.lt 2018.11.29 18:12

„Namuose aš galiu dainuoti, bet ateinu į sceną ir nebegirdžiu muzikos, viskas ištirpsta“, – projekte „Du balsai – viena širdis“ sako Jonas Nainys. Anot jo, atrodo, po dešimties metų scenoje didelis jaudulys neturėtų kamuoti, tačiau pirmą kartą uždainavus – rankos dreba.  

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ neretai tampa iššūkiu ne tik į sceną lipantiems šeimyniniams duetams. Šį kartą, gavę užduotį pasikviesti dar vieną giminaitį, Simona Nainė ir jos krikštasūnis Kipras į sceną žengė drauge su Jonu Nainiu.

„Dainuosiu pirmą kartą. Ne bet kur, pirmą kartą – ne duše. Tai mano, kaip vokalisto, debiutas. Žinau, kad juokinga, bet gyvenime taip jau būna, kad juokingi dalykai yra svarbūs dalykai“, – jaudulio prieš kūrinį neslėpė J. Nainys.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Su Jonu esame geri draugai. Esu jį matęs darant viską, bet niekada negalvojau, kad jis uždainuos“, – kalbėjo komisijos narys Mantas Stonkus.

Po kūrinio žinomas J. Nainys neslėpė, kad ši patirtis – išskirtinė.

„Keistas jausmas repeticijose. Namuose aš galiu dainuoti, bet ateinu į sceną ir nebegirdžiu muzikos, viskas ištirpsta. Atrodo, dešimt metų ant scenos, bet dainuoti… Man iki šiol dreba rankos“, – jaudulio neslėpė J. Nainys.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Visada scenoje noriu būti užtikrintas, o šį kartą – pamėginus dainuoti vos kelis kartus ir lipti į visuomeninio transliuotojo sceną… Nežinau, kokių stiprių nervų reikia būti, kad nesijaudintum. Tai – konkursas, ant kortos pastatyta daug, bijojau nesugadinti Simutės ir Kipro pasirodymo, jie taip gerai varo.

Vėliau pamąsčiau, kad jaudulys ir nemokšiškumas parodė dar daugiau paprastumo. Juk nereikia parodyti kažkokių ypatingų dainavimo sugebėjimų, aš nesu dainininkas, niekada juo nebuvau ir nebūsiu, bet, jei reikia pagalbos šeimos nariams, galiu užlipti ir viską atlaikyti. Manau, atlaikiau“, – atviravo žinomas vyras.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Ypatinga kova dėl vietos superfinale, jautrus Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus pasirodymas, Jurgitą Jurkutę-Širvaitę iki širdies gelmių sugraudinusi staigmena – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“.